Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

15 вересня 2018 року відбудеться Міжрегіональний аграрний форум «Аграрна Сумщина-2018».

Місце проведення: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 160, Сумський національний аграрний університет.

Програмою заходу передбачається:

виставка техніки та тварин, ярмарок, тематичні семінари, дитяче містечко, дегустація та продаж продукції, майстер-класи, тест-драйви, конкурси, спортивні змагання об’єднаних територіальних громад.

ОРГАНІЗАТОРИ:

Сумська обласна державна адміністрація, Сумська обласна рада, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумської області, Спілка аграрних підприємств Сумської області, «Органічна Україна. Північ», Сумський національний аграрний університет.

 

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати агрофорум

«Аграрна Сумщина-2018».

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ НАДАННЯ СУБʼЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ВІДСОТКОВОЇ СТАВКИ ЗА ЗАЛУЧЕНИМИ У НАЦІОНАЛЬНІЙ ВАЛЮТІ БАНКІВСЬКИМИ КРЕДИТАМИ

15.08.2018 у Департаменті агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації відбулося друге в цьому бюджетному році засідання обласної конкурсної комісія з питань надання субʼєктам господарювання агропромислового комплексу  часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими.

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КЛІМАТ В АПК СУМЩИНИ СТАНОМ НА 01.08.2018

Агропромисловий комплекс Сумщини, як і раніше, залишається привабливим для інвесторів. Інвестиції, залучені в аграрний сектор економіки області, забезпечують системне оновлення і розвиток матеріально-технічних засобів аграрних господарств області, покращують соціальну інфраструктуру села.

Згідно з оперативними даними, станом на 01.08.2018 сума залучених інвестиційних коштів в агропромисловий комплекс області становить 1 004,8 млн. гривень (118,2 % до відповідного періоду 2017 року).

НА СУМЩИНІ ЗАВЕРШУЮТЬ ЗБИРАННЯ РАННІХ ЗЕРНОВИХ ТА ЗЕРНОБОБОВИХ КУЛЬТУР

За оперативними даними структурних підрозділів агропромислового розвитку районних державних адміністрацій станом на 10 серпня 2018 року господарствами Сумської області обмолочено ранніх зернових та зернобобових культур на площі 248,7 тис. га, що становило 97% до прогнозу та на 32,4 тис. га більше відповідного періоду 2017 року. При цьому намолочено 1,15 млн. т зерна, що на 117,4 тис. т більше до звітної дати минулого року. Таким чином середня урожайність становила 46,1 ц/га, що на 1,5 ц/га менше відповідного минулорічного показника.

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ВІД СУБʼЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ВІДСОТКОВОЇ СТАВКИ ЗА ЗАЛУЧЕНИМИ У НАЦІОНАЛЬНІЙ ВАЛЮТІ БАНКІВСЬКИМИ КРЕДИТАМИ

Обласна конкурсна комісія з питань надання субʼєктам господарювання агропромислового комплексу часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» (зі змінами), продовжує приймання від субʼєктів господарювання агропромислового комплексу заявок на участь у конкурсі.