Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОГОЛОШЕНО АУКЦІОН НА ПЕРЕДАЧУ В ОРЕНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення аукціону  про передачу в оренду нежитлової будівлі складу площею 91,0 м2 та будівлі прохідної площею 141,6 м2, які знаходяться за адресою: Сумська область, Сумський район, село Новосуханівка, вул. Заводська 1

Більше інформації тут.

 

 

 

МІНАГРОПОЛІТИКИ ПРОВОДИТЬ ОПИТУВАННЯ СЕРЕД ЗАРЕЄСТРОВАНИХ КОРИСТУВАЧІВ ДАР ЩОДО ПОТРЕБИ У ГЕНЕРАТОРАХ АВАРІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ

Розпочалось опитування суб’єктів господарювання, зареєстрованих у Державному аграрного реєстрі, метою якого є оцінка фактичної потреби аграріїв у аварійному живленні електроенергією виробничих об’єктів.

Міністерство аграрної політики та продовольства України вже звернулось до іноземних партнерів та благодійних організацій з проханням надати генераторне обладнання для живлення сільськогосподарської інфраструктури, оскільки внаслідок російських ракетних ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури існують перебої з електропостачанням в тому числі і на об'єкти сільськогосподарської діяльності.. Опитування допоможе встановити фактичну потребу сільгоспвиробників у генераторах аварійного живлення.

ПРО ДРУГИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕРМЕРСЬКИЙ ФОРУМ

Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації повідомляє, що 25 листопада 2022 року о 14.00 буде проведено Другий Всеукраїнський Фермерський форум.

Тема даного заходу: «Де фермеру взяти гроші?»

Організаторами Форуму є Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ), Всеукраїнський Конгрес Фермерів (ВКФ)

ПРО ВЕБІНАР «КООПЕРАЦІЯ В АГРО»

Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації повідомляє, що 24 листопада 2022 року о 12.00 буде проведено вебінар «Кооперація в агро», в ході якого учасники заходу матимуть змогу ознайомитися з успішними прикладами роботи кооперативів, перевагами та недоліками агрокооперації.

Захід буде проходити в режимі онлайн на платформі ZOOM. Участь у заході БЕЗКОШТОВНА!

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням:
https://forms.gle/EDBLafUwfKzSEc1D7

Увага! Продовжено програму державної підтримки аграріїв

Урядом прийнято рішення про подовження до 30 листопада поточного року терміну реєстрації заяв аграріїв у Державному аграрному реєстрі (ДАР) на отримання державної допомоги, збільшивши при цьому (на 100 млн гривень) загальний обсяг підтримки фермерів та інших виробників сільськогосподарської продукції.

З 1 вересня 2022 року, тобто початку реалізації програми, у Державному аграрному реєстрі, наказом Мінагрополітики затверджено до виплат 13 960 заявок, що дозволило розподілити майже мільярд гривень протягом одного місяця.