Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДО УВАГИ ВСІХ, ХТО ЗАЦІКАВЛЕНИЙ У ВИРОЩУВАННІ СОЇ

Повідомляємо, що Асоціація «Дунайська Соя» за підтримки посольства Австрії в Україні та Австрійського сільськогосподарського кластеру разом із компаніями CASE IH, КЕТ Україна та Проектом «Аграрні розписки в Україні», запрошують на одноденну навчальну програму на тему «Посуха в Україні. Успішні технології управління вологою в ґрунтах», що відбудеться у грудні у двох областях України (Суми та Полтава).

Під час заходу буде надана інформація щодо підготовки ґрунтів для вирощування сої, механічного догляду за посівами, а також фінансових інструментів, а саме кредитних та лізингових пропозицій для с/г техніки.

ІV АГРАРНИЙ ФОРУМ «ОРГАНІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО – ПОВАГА ДО СЕБЕ ТА СВОЄЇ ЗЕМЛІ»

Сумська торгово-промислова за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації запрошує взяти участь у тренінгу по вирощуванню зернових та олійних культур за органічними технологіями від консультантів у сфері органічного виробництва, який відбудеться в рамках ІV аграрного форуму «Органічне виробництво – повага до себе та своєї землі.»

Дата і тривалість тренінгу: 6 грудня 2019 року, 11:00-17:00;

Місце проведення: м. Суми, вул. Іллінська, 7А, ВЦ «Іллінський», 2 поверх. Участь у тренінгу безкоштовна.

Для реєстрації на захід  звертатися за телефонами: (0542) 77-07-67066-055-40-66067-542-91-19, або на електронну пошту:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  .

Програма заходу

В ОБЛАСТІ ТРИВАЄ ОПЕРАЦІЯ «УРОЖАЙ-2019»

Під головуванням директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, заступника голови робочої групи Олександра Маслака 29 листопада відбулося чергове засідання робочої групи з питань організації проведення в Сумській області операції «Урожай-2019».

Участь у засіданні взяли члени обласної робочої групи та представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації і територіальних підрозділів у Сумській області.

Представниками Головного управління податкової державної податкової служби  у Сумській області та Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області було проінформовано про результати проведеної роботи щодо оподаткування та використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин.

Під час засідання обговорювалися питання щодо своєчасної повноти нарахування та сплати податків юридичними особами, фізичними особами-підприємцями, громадянами, які є власниками земельних ділянок та самостійно обробляють такі земельні ділянки для отримання доходів.

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН: ЕКОНОМІКА VS ЕКОЛОГІЯ

Під такою назвою проведено круглий стіл у Сумському національному аграрному університеті. Захід відбувся за ініціативи Сумської обласної державної адміністрації, ГС «Всеукраїнська аграрна рада», ННЦ «Інститут аграрної економіки», Сумського національного аграрного університету.

Під час проведення заходу обговорювались питання використання засобів захисту рослин у сучасному землеробстві та фітосанітарна безпека; світові тренди у технологіях застосування засобів захисту рослин; екологічні рішення застосування засобів захисту рослин у сільському господарстві; як економічно вигідно та екологічно доцільно уберегти урожай, щоб не нашкодити?

ІНСТРУКТОРСЬКО-МЕТОДИЧНЕ НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Згідно з планом роботи Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації на 2019 рік спільно з навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області, з метою підготовки територіальної спеціалізованої служби цивільного захисту сільськогосподарських тварин і рослин Сумської області до виконання завдань щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, як у мирний час, так і в особливий період, 26.11.2019 було проведено інструкторсько-методичне навчання на тему: «Дії спеціалізованої служби із захисту сільськогосподарських тварин і рослин при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в мирний та в особливий період».