Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РОЗРОБЛЕНО АЛГОРИТМ ДІЙ ДЛЯ УСПІШНОЇ ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА ПРИДБАННЯ ГАЗУ НА БЕРЕЗЕНЬ ДЛЯ ВИРОБНИКІВ СОЦІАЛЬНИХ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ

Комітет із нагляду за біржовими торгами з продажу газу власного видобутку розробив алгоритм дій для суб'єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість, для подачі заявки на придбання природного газу власного видобутку на березень.

Також Мінагрополітики розробило та оприлюднило дашборд із даними усіх виробників різної форми власності, які були допущені до торгів із продажу газу власного видобутку для соціальних підприємств, який постійно оновлюватиметься.

ВІДБУДЕТЬСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ ЩОДО РОЗВИТКУ КОРМОВОЇ БАЗИ

Компанія  International за підтримки AFFC LLC запрошує взяти участь у конференції присвяченій стандарту GMP+ «GMP+FSA. Можливості розвитку кормової галузі», запланованої на 15.02.2022 з 10-00 до 16-00 години за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15. Конференц-зал № 4.

У рамках конференції будуть розглянуті наступні питання:

Основні невідповідності, що зустрічаються при сертифікаційному аудиті.

Як успішно пройти сертифікаційний аудит?

ТРИВАЮТЬ ТОРГИ З ПРОДАЖУ ГАЗУ ВЛАСНОГО ВИДОБУТКУ ДЛЯ ВИРОБНИКІВ СОЦІАЛЬНИХ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ

На Українській енергетичній біржі 19-21 січня тривають торги з продажу газу власного видобутку на лютий для підприємств, що здійснюють виробництво соціально значущих продовольчих товарів.

До спеціальних торгів природним газом допускаються виробники харчових продуктів, що мають істотну соціальну значущість. Відповідні виробники задля участі у торгах подають заявку до розгляду комітету з нагляду, створеного при Міненерго на затверджену електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Наразі до торгів допущено 256 виробників різної форми власності. 

Зі списком можна ознайомитись за посиланням.

ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЗЕМЛЯМИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ ОБЛАСТІ

Сьогодні першочерговим завданням для органів місцевого самоврядування та виконавчої влади є наповнення місцевих бюджетів, зокрема за рахунок використання земель та дотримання законодавства у сфері землекористування.

Значні площі земель сільськогосподарського призначення отримали в розпорядження сільські, селищні, міські ради на виконання ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» № 1423-IX (номер законопроекту 2194), який вступив у дію з 27.05.2021.

ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ

Кредитне забезпечення та подальший розвиток ефективної фінансової інфраструктури аграрного ринку лишаються актуальними питаннями аграрної реформи в Україні. Саме від доступності кредитних ресурсів для сільськогосподарських товаровиробників значною мірою залежить можливість нарощування обсягів виробництва, розвиток підприємницької ініціативи та підвищення конкурентоспроможності аграрних господарств.