Навігація

Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

АгроВесна 2019

ЦЬОГОРІЧНА ВЕСНЯНА ПОСІВНА КОМПАНІЯ ПОТРЕБУЄ БІЛЬШЕ КОШТІВ

За оперативними даними структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку районних державних адміністрацій, загальна потреба в коштах сільськогосподарських підприємств Сумської області для здійснення комплексу весняно-польових робіт у 2019 році становитиме 6 199 млн. грн (114,7% до рівня минулого року), з них: власні кошти – 5164,2 млн. грн, запозичені кошти – 597,4 млн. грн. У структурі запозичених коштів прогнозується залучити 456 млн. грн комерційних кредитів, 141,4 млн. грн банківських кредитів.

У загальній структурі витрат левову частку (27%) становлять витрати, повʼязані з придбанням мінеральних добрив, також значні суми витрат за статтями «Насіння та посадковий матеріал» - 19,7%, «Засоби захисту рослин» - 16,8%, «Пально-мастильні матеріали» - 12%, «Витрати на оплату праці та відрядження» - 11,4%.

ЗАПРОШУЄМО НА МАЙСТЕР-КЛАС!

14 лютого 2019 року у Інституті сільського господарства Північного Сходу НААН України відбудеться майстер-клас на тему: «Шляхи стабілізації виробництва круп’яних культур: сорти, технології, переробка».

Початок заходу о 10-00 год., за адресою: Сумський р-н., с. Сад,
вул. Зелена, 1. Реєстрація з 9-00 до 10-00.

Організатори заходу: Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, Інститут сільського господарства Північного Сходу НААН України.

АГРАРІЇ СУМЩИНИ ЗАЦІКАВЛЕНІ У ПІДВИЩЕННІ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИРОЩУВАННЯ ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР

У Інституті сільського господарства Північного Сходу НААН України проведено майстер-клас «Вирощуванн я олійних культур: особливості технології їх переробки та зберігання». У заході взяли участь керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький, директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Маслак, директор Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України Віктор Кабанець, представники наукових установ інших областей України, керівники і спеціалісти сільськогосподарських підприємств усіх форм власності, представники комерційних компаній з постачання мінеральних добрив, засобів захисту рослин та насіння.

У вітальному слові Дмитро Живицький зазначив, що за підсумками останніх років олійні культури стали економічно-привабливими, а високий попит на олійне насіння, що забезпечують переробні підприємства та експортери, сприяє стабільній ціновій ситуації та підвищенню ефективності цього напряму діяльності.

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ БУХГАЛТЕРСЬКИХ СЛУЖБ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ ОБЛАСТІ

01.02.2019 за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації у рамках проведення «Ярмарку кредитів» представниками Центру професійних бухгалтерів проведено черговий семінар для працівників бухгалтерських служб  аграрних підприємств області з актуальних питань бухгалтерського обліку.

«2019 рік: бюджетно-податкові зміни, актуально про працю та розрахунково-касові операції» - таку тему семінару було запропоновано слухачам цього разу.