Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСУ ВЕСНЯНО ПОЛЬОВИХ РОБІТ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Під головуванням першого заступника керівника обласної військової адміністрації Тараса Савченка 13.04.2022 відбулася онлайн-зустріч з питань проведення весняно-посівної компанії.

У заході взяли участь представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, заступники голів районних військових адміністрацій, відповідальні за напрям АПК фахівці районних військових адміністрацій, керівники сільськогосподарських підприємств та агрохолдингів, голова Асоціації «Спілка аграрних підприємств Сумської області».

Під час наради обговорені проблемні питання проведення весняно-посівної компанії, ефективність використання сільськогосподарськими підприємствами та агрохолдингами земельного банку за призначенням в умовах воєнного стану.

У ході зустрічі окремі підприємства зазначили, що планують засівати наявні площі ріллі. Питання переміщення великогабаритної техніки та роботи у нічний час вирішуються. Виникають складнощі із обліком податкових накладних.

Одним із проблемних питань залишається обстеження та розмінування сільськогосподарських угідь, які постраждали від бойових дій.

За результатами наради надані доручення Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації спільно з районними військовими адміністраціями опрацювати проблемні питання, які були винесені аграріями під час заходу і потребують вирішення на обласному та державному рівні.