Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВЕСНЯНО-ПОСІВНА КОМПАНІЯ В УМОВАХ ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ

Під головуванням першого заступника керівника обласної військової адміністрації Тараса Савченка 20.04.2022 відбулася онлайн-зустріч з питань проведення весняно-посівної кампанії.

У заході взяли участь представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, заступники голів районних військових адміністрацій, відповідальні за напрям АПК фахівці районних військових адміністрацій, керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, голова Асоціації «Спілка аграрних підприємств Сумської області», директор інституту сільського господарства Північного Сходу  НААН, представник ТОВ «Завод Кобзаренка».

Під час наради обговорені питання проведення весняної посівної компанії, проблемні питання, які впливають на діяльність сільськогосподарських підприємств.

У ході заходу обговорені проблемні питання аграріїв в умовах дії воєнного стану. Наразі на елеваторах і складах в наявності залишки зерна урожаю минулого року. Сільськогосподарські товаровиробники переглядають структуру посівів для збереження продовольчої безпеки в області та державі.

Фермерські та особисті селянські господарства готові забезпечити область овочами. Запропоновано провести анкетування продуктових мереж для аналізу обсягів та асортименту продажів ними овочів і інших продуктів харчування для визначення тих позицій та якісних показників, які вигідно висадити у цьому році для постачання із місцевих господарств.