Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МІСІЯ ШВЕЙЦАРСЬКОЇ КОМАНДИ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ – В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Незважаючи на військові дії, продовжується відновлення Сумщини. І в цьому області допомагають зарубіжні країни-партнери. Так, з 8 по 10 травня 2022 року в Сумській області перебували представники Швейцарії з питань гуманітарної допомоги, які мали на меті оцінити потреби підприємства «Сумиводоканал», загальну ситуацію в молочному скотарстві регіону та стан розвитку місцевих громад області.

Зустріч представників зазначеної швейцарської делегації з головою та представниками Сумської обласної державної адміністрації відбулася 09.05.2022 в приміщенні Конгрес-центру Сумського державного університету. У ході проведення зустрічі було обговорено ряд питань щодо відбудови інфраструктури Сумської області, надання міжнародної допомоги розвитку агропромислового комплексу, охороні здоров’я.

Також представники вищезазначеної делегації разом з представниками влади Сумщини відвідали склад для сертифікації доставки продовольчої допомоги, підприємство Міськводоканалу та оглянули пошкоджений гуртожиток Сумського національного аграрного університету.

Після цього було здійснено візит на склад постачальника препаратів санітарії та гігієни молочного скотарства в ТОВ Біотехімпульс (м. Суми), де обговорили особливості роботи.

З метою ознайомлення ситуації в аграрному секторі економіки області, стану розвитку малих форм господарювання 10.05.2022 делегація відвідала сільськогосподарський виробничий кооператив «Агрофірма «Перше травня» (с. Великі Вільми Сумського району). СВК «Агрофірма «Перше травня» спеціалізується на вирощуванні зернових, олійних культур, розведенні великої рогатої худоби, свиней. Земельний банк підприємства − 1 900 гектарів. Поголів’я великої рогатої худоби становить 1100 голів, у тому числі корів – 350 голів. Підприємство має цех з переробки молока (виробництво сиру твердого, бринзи, сиру кисломолочного), хлібопекарню. Чисельність працюючих становить до 130 осіб.

За результатами цієї місії Швейцарський офіс із співробітництва та Швейцарська гуманітарна група у тісній співпраці з владою та партнерами визначать напрями можливої підтримки Сумщини.