Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРО ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЮ «ЕКСПОРТ ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ В УМОВАХ ВІЙНИ»

Згідно з інформацією, розміщеною на офіційному сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України, 23 червня 2022 року відбудеться конференція «Експорт органічної продукції в умовах війни». Захід проходитиме з 10:30 до 14:00 в онлайн форматі.

Конференція відбудеться за участі представників Уряду України, українських та міжнародних експертів, представників органічного бізнесу.

 

Головні теми заходу:

  • посівна кампанія 2022 в умовах воєнного стану: перебіг та прогнози;
  • представлення міжнародній бізнес-спільності актуальної інформації щодо експортних можливостей українських виробників органічної продукції;
  • державні програми підтримки та напрацювання українського уряду щодо альтернативних логістичних маршрутів для експорту;
  • перспективи експорту органічної продукції та пошук партнерів;
  • історії успіху співпраці українських виробників органічної продукції та міжнародних покупців протягом останніх місяців.

Захід організований ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» в межах національного проєкту Дія. Бізнес, органом сертифікації «Органік Стандарт», Органічною ініціативою за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) і «Органічна торгівля заради розвитку в Східній Європі» (OT4D) та проходитиме під патронатом Мінагрополітики, Мінекономіки, Мінінфраструктури.

Реєстрація та більше інформації про захід за посиланням: 
https://export.gov.ua/event/394-eksport_organichnoi_produktsii_v_umovakh_viini