Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОНЛАЙН-СЕМІНАР ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЩОДО ПРАКТИЧНИХ АСПЕКТІВ РЕЄСТРАЦІЇ В ДАР

Всеукраїнська асоціація громад спільно з представниками Міністерства аграрної політики та продовольства України та Всеукраїнським конгресом фермерів, за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО, проведе відкритий онлайн-семінар для спеціалістів територіальних громад щодо практичних аспектів реєстрації в Державному аграрному реєстрі та використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Підтримка фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції”.

Семінар відбудеться 27 вересняо 12:00 годині і транслюватиметься наживо на YouTube каналіПроLAND за посиланням: https://youtu.be/pwn3nlfTA84 

 

Учасники отримають методичні рекомендації та практичні поради щодо порядку внесення відомостей до Державного аграрного реєстру для участі у програмах державної підтримки, а також відповіді від експертів на всі запитання, які надходять від представників громад.

Проведення заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).  

Програма

онлайн-семінару щодо практичних аспектів реєстрації в Державному аграрному реєстрі та використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Підтримка фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції”

Дата проведення: 27 вересня 2022 року

Початок: 12:00 

Час: 12:00 – 13:30

Організатори:

Міністерство аграрної політики та продовольства України

Всеукраїнська асоціація громад

Всеукраїнський конгрес фермерів

Модератор: Слободяник Іван Леонідович - виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад

Програма:

12:00–12:10 Вітальне слово партнерів

Манжура Дарина Володимирівна – проект Світового банку;

Cергій Кубах, керівник напряму земельної реформи Програми USAID АГРО

12:10–12:30 Про порядок внесення відомостей про фермерські господарства та інших виробників сільськогосподарської продукції до Державного аграрного реєстру.

Башлик Денис Олександрович – заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації;

12:30–12:50 Про основні механізми використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Підтримка фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції”.

Кобзистий Максим Олександрович – директор Департаменту аграрного розвитку Міністерства аграрної політики та продовольства України.

12:50–13:20 Питання-відповіді

13:20–13:30 Заключне слово