Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МИКОЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ГОТУЄ ЗЕМЕЛЬНИЙ АУКЦІОН

27 березня 2020 року   відбудеться аукціон з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди 6 земельних ділянок розташованих на території Миколаївської селищної ради Білопільського району, загальною площею 43,2145 га:    

Цільове призначення земельних ділянок - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, строк оренди – 7 років.

УРЯД СПРОСТИТЬ ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛІВ ДЛЯ ПЕРЕСУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та затвердив Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил дорожнього руху» (щодо дозволів на рух габаритної сільськогосподарської техніки).

Постановою скасовується необхідність отримання дозволу для техніки шириною до 2,6 метрів, а також дозвіл для техніки шириною від 2,6 метрів до 3,75 метрів, за умови дотримання спеціальних правил безпеки (машина супроводу, знак об’їзду, проблискові маячки, тощо).

«СУЧАСНІ АСПЕКТИ ВЕДЕННЯ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА»

Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації спільно з Сумським національним аграрним університетом та Інститутом сільського господарства Північного Сходу НААН проведено семінар на тему «Сучасні аспекти ведення молочного скотарства».

Участь у заході взяли представники Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, ректор та викладачі Сумського національного аграрного університету, науковці Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН, керівники та спеціалісти зоотехнічної та ветеринарної служб сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

У ЛИПНІ 2020 РОКУ ЗАПРОВАДЖУЮТЬСЯ НОВІ ПРАВИЛА ОРЕНДИ ЗЕМЛІ

16 січня 2020 року набув чинності Закон № 340-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно протидії рейдерству».

Проте деякі положення Закону, зокрема щодо продовження договору оренди землі, набувають чинності 15 липня 2020 року.

Як роз'яснює Міністерство юстиції України у листі від 21.01.2020 № 650/8.4.1/32-20, Законом розмежовується два правових механізми в цих відносинах, а саме пролонгація договорів оренди землі та переважне право на укладення нового договору оренди землі орендарем.

ДО УВАГИ ГОЛІВ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ, БУХГАЛТЕРІВ, ЮРИСТІВ, ЕКОНОМІСТІВ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ ОБЛАСТІ

28.02.2020 на базі Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації буде проведено семінар на тему: «Безпека та захист фінансової діяльності суб’єктів господарювання аграрного сектору».

На семінарі будуть розглянуті питання основних пріоритетів держпідтримки АПК у 2020 році, нарахування земельного податку із земель постійного користування, аудиторського супроводження малого бізнесу в аграрному секторі, користування «електронним кабінетом аграрія», участь у програмі пільгового кредитування  «5-7-9».

У числі запрошених лекторів: юристи, аудитори, представники АТ «Державний ощадний банк України».

З повною програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Місце проведення семінару: м. Суми, вул. Першотравнева, 29, Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації (актовий зал, 1 поверх).