Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МінАППУ затверджено розподіл коштів для надання спеціальної бюджетної дотації за утримання корів усіх напрямів продуктивності, які утримуються у фермерських господарствах

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 08.10.2021 № 265 затверджено розподіл коштів для надання спеціальної бюджетної дотації за утримання корів усіх напрямів продуктивності  у 2021 році між структурними підрозділами облдержадміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку, в розрізі кожного фермерського господарства. Відповідно до наказу до виплати підлягає сума дотації в повному обсязі відповідно до поданих заявок.

Така фінансова підтримка надається згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств (далі – Порядок), затвердженним постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. № 106 (зі змінами).

ТРЕНІНГ ДЛЯ МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ АГРОВИРОБНИКІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Всеукраїнська асоціація громад на потребу малих та середніх агровиробників у отриманні додаткових знань та навиків щодо протидії проявам рейдерства в аграрній сфері (незаконного протиправного заволодіння земельними ресурсами та похідними благами), що стало надзвичайно актуальним у зв’язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення, пропонує ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізаціїї проєкту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи, що впроваджується в рамках «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)».

Тренінг для малих та середніх агровиробників Сумської області буде проведений в on-line режимі з використанням  платформи Zoom 26 жовтня 2021 року о 10:00.

ВІДБУДЕТЬСЯ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОФОРУМ «ЗЕЛЕНА ЕКОНОМІКА: ЯК ДОСЯГТИ БАЛАНСУ»

21-22 жовтня 2021 року в форматі онлайн відбудеться Національний екофорум «Зелена економіка: як досягти балансу», організовано Професійною асоціацією екологів України та Національним центром сталого розвитку в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ!

Щиро вітаємо працівників харчової промисловості з професійним святом!

Харчова промисловість - одна з основних галузей економіки, на яку покладено відповідальне завдання – задоволення потреб кожної родини в якісній, смачній та доступній продукції.

Вироблені на Сумщині хлібобулочні вироби, молоко й кисломолочна продукція, м’ясо й ковбасні вироби впізнаванні місцевими споживачами. До того ж тверді сири, вершкове масло, борошно, олія, шоколадні та кондитерські вироби мають своїх постійних покупців як серед населення області, так й інших регіонів та країн.