Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РОЗПОЧАТО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

Розпочато громадське обговорення проєкту Програми розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2027 року (далі –Проєкт).

Проєкт розроблено на виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 22.10.2020 № 535-ОД «Про розроблення проєкту Програми розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2027 року». Розробники Проєкту: Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, Сумський національний аграрний університет, Інститут сільського господарства Північного Сходу НААН України та Інститут луб’яних культур НААН України.

Держпідтримка – 2020: за 9 місяців поточного року аграріям Сумщини виплачено 39,3 млн. гривень компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами

Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» за програмами підтримки розвитку аграрного сектору економіки передбачено видатки в сумі 4 млрд гривень.

Згідно з наказом Мінекономіки від 15.05.2020 № 896, яким затверджено паспорт бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників», за напрямом використання «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» визначено обсяг асигнувань у сумі 1,2 млрд гривень.

ПРО РОЗВИТОК ДІЛОВИХ ЗВ’ЯЗКІВ АГРОПРОМИСЛОВОГО СЕКТОРУ З ІТАЛІЙСЬКИМИ ФІРМАМИ

Регіональне представництво Національного Комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) в Сумській області в партнерстві з Торгово-промисловою палатою Італії в Україні здійснює заходи з розвитку ділових зв’язків компаній агропромислового сектору Сумської області з італійськими фірмами.

Зважаючи на карантинні обмеження, пропонується встановити прямі онлайн контакти та провести онлайн переговори через мережу Інтернет (переклад забезпечує італійська сторона).

Зацікавленим суб’єктам господарювання запропоновано заповнити відповідну анкету (додається) та направити її на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Про пропозиції італійської сторони можна дізнатись за посиланням.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ VII ФОРУМУ MOLDOVA BUSINES WEEK

19-21 листопада 2020 року у м. Кишинів відбудеться VII форум Moldova Busines Week, організатором якого є Уряд Республіки Молдова та Агенство з питань залучення інвестицій Invest Moldova.

Протягом першого дня форуму офіційні особи Молдови та провідні експерти планують обговорити питання тенденцій розвитку світових економік, головних напрямів інвестиційної діяльності, а також планується проведення  панельних сесій, присвячених економічній політиці Молдови, залучення іноземних інвестицій у створення нових виробничо-промислових процесів.

АГРАРНИЙ ФОНД РОЗПОЧАВ ФОРФАРДНІ ЗАКУПІВЛІ ЗЕРНА ВРОЖАЮ 2021

АТ «Аграрний фонд» розпочав форвардну програму контрактації зерна врожаю 2021 року

Розмір авансового платежу встановлено на рівні 40–80% від загальної вартості поставки за договором, у відповідності до системи оцінки клієнтів.

Рівень цін осінньої кампанії форвардної програми, виходячи з яких здійснюватиметься передплата за договорами на зерно пшениці: 2 класу – 5800 грн./т, 

3 класу – 5600 грн./т; жита 2 та 3 класів – 4000 грн./т.