Навігація

Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУВСЯ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД З ПИТАНЬ АГРОСТРАХУВАННЯ ДЛЯ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ ОБЛАСТІ

На базі Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації 01.08.2018 представниками Проекту «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії» Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку) проведено інформаційний захід з інформування сільгоспвиробників з питань агрострахування, розробки нових та вдосконалення існуючих страхових продуктів.

У ході заходу Мітч Рознік, експерт з агрострахування (Канада), ознайомив учасників заходу з типовими страховими продуктами щодо страхування сільськогосподарських культур, сільськогосподарських тварин, досвідом інших країн щодо участі держави в фінансовій підтримці агрострахування. Агрострахування знижує рівень коливань доходів сільськогосподарських виробників і допомагає вирішенню багатьох інших соціальних проблем, якими опікується держава.

Наталія Герасименко, експерт з агрострахування  IFC, докладно розповіла учасникам про види страхування (погодні ризики, страхування врожайності, ціни, доходу), надала практичні рекомендації щодо критеріїв вибору страхової компанії.

Учасники заходу взяли активну участь у обговоренні практичних аспектів агрострахування у господарській практиці, отримали вичерпні відповіді на поставлені питання.

Підводячи підсумки, про корисність проведення подібних заходів висловилася більшість учасників.