Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ АГРОПРОМИСЛОВИЙ ЯРМАРОК ДО СВЯТА ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

На передодні свята Покрови Пресвятої Богородиці 12 жовтня 2018 року в м. Суми на площі Незалежності відбувся обласний агропромисловий ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції та інших продовольчих товарів від кращих виробників Сумщини.

Проведення даного заходу дало можливість забезпечити потребу населення в продуктах харчування за цінами виробника.

Придбати продукцію, поспілкуватися з її виробниками та відвідувачами ярмарку на захід завітав заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Подопригора.

На ярмарку було представлено широкий вибір свіжого м’яса, ковбасних виробів, молочної продукції, хлібобулочних виробів та іншої випічки, олії, круп в асортименті, меду, яблук, овочевої продукції, зерна, а також саджанців плодово-ягідних та декоративних рослин та іншої якісної продукції на різні смаки й уподобання.

Участь у заході взяли близько 80 виробників. Це - підприємства харчової промисловості, сільськогосподарські, фермерські, приватні підприємства, Сумський національний аграрний університет, Інститут сільського господарства Північного Сходу НААН України, заклади професійно-технічної освіти (ДНЗ «Білопільське ВПУ», ДНЗ «Охтирський центр ПТО», ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей», ДПТНЗ «Реутинський професійний аграрний ліцей», ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей», ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства, ДПТНЗ «Глинський професійний аграрний ліцей», ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей», ДПТНЗ «Краснопільське професійно-технічне училище».

Весь асортимент продукції, який реалізовувався підприємствами на ярмарку, як завжди, користувався попитом у споживачів.