Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ ОБГОВОРЮВАЛИСЬ НА СЕМІНАРІ-ПРАКТИКУМІ

На базі Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації 25.10.2018 представниками видання «Баланс-Агро» проведено семінар-практикум для бухгалтерських служб сільськогосподарських підприємств області. До розгляду  на семінарі були обрані питання щодо оформлення бухгалтерської та податкової звітності при виплаті орендної плати, дотримання вимог охорони праці при виконанні весняно-польових робіт, порядку призначення субсидій, нового порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності.

У своєму вступному слові директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації  Олександр Маслак наголосив на важливості такого заходу для сільгосптоваровиробників, оскількисаме сьогодні аграрний комплекс є локомотивом економіки країни, зміни законодавства потребують постійного підвищення рівня фахових знань працівників бухгалтерських служб.

Начальник відділу соціальних гарантій Департаменту соціального захисту Сумської обласної державної адміністрації Валентина Соболєва  ознайомила учасників семінару з актуальними змінами в порядку призначення субсидій на опалювальний період 2018-2019 років.

Євген Голуб, заступник начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Сумського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області надав роз’яснення щодо нового порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності, забезпечення подання заявок та звітів через електронні сервіси Фонду.

Головний державний інспектор Управління Держпраці в Сумській області Рябущенко Тамара розповіла учасникам семінару про зміни нормативних документів, що регламентують дотримання вимог з охорони праці на сільськогосподарських підприємствах, виконанні робіт з підвищеною небезпекою.

У ході семінару шеф-редактор видання «Баланс-Агро» Сергій Наумов детально поінформував  учасників семінару щодо вимог законодавчих актів при виплаті орендної плати, оподаткуванні орендної плати за землю фізичних осіб, дотриманні термінів  сплати податків при різному порядку і формах виплати орендної плати.

Спеціалісти бухгалтерських служб сільськогосподарських підприємств взяли активну участь у обговоренні практичних аспектів застосування нормативних документів у бухгалтерській практиці, отримали вичерпні відповіді на поставлені питання.