Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМСЬКІ АГРАРІЇ ВІДВІДАЛИ МІЖНАРОДНУ ВИСТАВКУ «ІНТЕРАГРО 2018»

У Міжнародному Виставковому Центрі м.Київ, 30 жовтня - 1 листопада 2018 року проходила 12 Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2018». Організатором виставки стали Міністерство аграрної політики та продовольства України та ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

На заході відбулася зустріч «TechnoClub» з представниками делегації Сумської області та експертами провідних компаній-виробників сільськогосподарської техніки України.

На зустрічі відбувся відкритий діалог з експертами, які надали консультації аграріям нашої області краще зрозуміти напрями та тенденції розвитку ринку техніки та можливості в її адаптації до новітніх агротехнологій.

Також, аграрії мали можливість ознайомитись із новими розробками сільськогосподарської техніки та обладнання, які були представлені на виставці світовими та вітчизняними заводами-виробниками.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та українського машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

Крім того, відбулися ряд ділових заходів, тематика яких формувалася у відповідності до актуальних проблем агропромислового комплексу, з урахуванням світових тенденцій розвитку галузі.

Проведення таких масштабних виставок дає аграріям унікальну можливість встановлювати ділові контакти, коопераційні зв’язки, вивчати кон’юнктуру ринку, а також знаходити потенційних споживачів для своєї продукції.