Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ АГРОПРОМИСЛОВИЙ ЯРМАРОК ДО ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ

На передодні свята Великодня 25 квітня 2019 року в м. Суми на майдані Незалежності відбувся обласний агропромисловий ярмарок до Великодніх свят з продажу сільськогосподарської продукції та інших продовольчих товарів.

Цього року в рамках агропромислового ярмарку проведено майстер-класи з розпису писанок, дегустацію пасок в рамках конкурсу, в якому змагались ресторатори, кондитерські та пекарні міста і області. Крім того, на ярмарку була можливість ознайомитись і придбати автентичну крафтову продукцію, а також вироби народних майстрів Сумщини.

Проведення даного заходу дало можливість населенню придбати великодню випічку та інші смаколики до великоднього кошика за цінами виробника.

Святковий ярмарок відвідали керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр МАСЛАК, які ознайомились з асортиментом продукції, поспілкувались з її виробниками та відвідувачами ярмарку, а також придбали продукцію до святкового столу.

На ярмарку було представлено широкий вибір свіжого м’яса, ковбасних виробів, копченостей, молочної продукції, олії, круп в асортименті, меду, яєць, живої риби, а також саджанців плодово-ягідних та декоративних рослин та іншої якісної продукції на різні смаки й уподобання.

Участь у заході взяли до 80 сільськогосподарських, фермерських господарств, приватних підприємців та виробників харчової промисловості Сумщини.

Весь асортимент продукції, який реалізовувався підприємствами на ярмарку, як завжди, користувався попитом у споживачів, про що свідчили черги біля торгових точок.