Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЕНЬ ПОЛЯ КОМПАНІЇ «UKRAVIT»

 Аграрії Сумщини збиралися на базі ДП ДГ Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України за ініціативи компанії «UKRAVIT» та компанії «ВЕРТЕКС-ГРУП»,  а також  підтримки Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації та Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України відбувся науково-практичний семінар «День поля 2019».

 

Компанія «ВЕРТЕКС-ГРУП» є офіційним дистриб’ютором групи компаній «UKRAVIT», найбільшого українського виробника препаратів для хімічного захисту сільськогосподарських культур. Основним напрямком діяльності компанії «ВЕРТЕКС-ГРУП» є продаж пестицидів та добрив із мікроелементами, які інтенсивно застосовуються у сучасному ресурсоощадному землеробстві.

Препарати, які пропонує компанія «ВЕРТЕКС-ГРУП», відповідають стандартами якості ДСТУ ISO 9001 і забезпечують повний захист сільськогосподарських культур.

Представниками компаній були запропоновані інноваційні та бюджетні рішення для сільськогосподарських виробників усіх ґрунтово-кліматичних зон з використання високоякісних хімічних засобів захисту рослин. Також учасників заходу ознайомили з умовами участі у програмі кредитування малих та середніх сільськогосподарських господарств, особливостями її функціонування у поточному році.

Керівники проектів ставлять за мету допомогти оптимізувати витрати виробника на захист посівів та досягти максимальної рентабельності виробництва у багатогалузевих господарствах захистити інтереси клієнта, показати йому переваги співпраці з фінансовими партнерами. «Адже тільки так, використовуючи сучасні інструменти, ми можемо допомогти йому знижувати фінансові ризики і розвивати свій бізнес», - зазначив представник компанії «UKRAVIT» Олександр Ткаченко.

Також в ході проведення цього заходу науковці надали практичні поради, які варто використовувати в роботі сільськогосподарських підприємств,   а також обговорили питання збирання ранніх зернових та зернобобових культур урожаю 2019 року.

За підсумками  проведення цього заходу було прийнято рішення 18.07.2019 провести обласний семінар-практикум із контрольних обмолотів ранніх зернових культур на дослідницьких ділянках демонстраційно-технологічного полігону Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України.