Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЕРЖПІДТРИМКА-2019: ТРИВАЄ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ ДОТАЦІЇ ЗА УТРИМАННЯ КОРІВ

Міністерством аграрної політики та продовольства України триває приймання документів  на  отримання дотації за утримання корів  від суб’єктів  господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, станом на 1 липня поточного року.  

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107, дотація за утримання корів надається на безповоротній основі двічі на рік суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, за кожну наявну станом на 1 січня та 1 липня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову в розмірі 900 гривень за одну голову.

Для отримання дотації за утримання корів, наявних у господарстві  станом на 1 липня поточного року, суб’єкти господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, подають до 1 жовтня (станом на 1 липня) до Мінагрополітики такі документи:

заявку;

довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;

копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом 1 липня поточного року з підтвердженням про прийняття органом державної статистичної служби;

довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі.

Вчасно поданими вважаються заявка та документи, які надійшли до Мінагрополітики та зареєстровані в системі електронного документообігу.

Документи, подані не в повному обсязі, повертаються суб’єкту господарювання у п’ятиденний строк.

Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Важливо – кількість корів, яку суб’єкт подає до Держстату має відповідати кількості корів, які внесені до Реєстру тварин на відповідну дату;

Заявка та документи надаються до Мінагрополітики з урахуванням строку їх проходження та терміну чинності  довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

У разі зменшення поголів’я корів на 1 липня поточного року порівтшняно з поголів’ям, на яке було отримано дотацію за утримання корів, наявних на 1 січня поточного року відповідно, дотація за утримання корів суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, не надається за поточний звітний період.

З повною інформацією щодо умов отримання бюджетної субсидії можна ознайомитися на веб-сайті Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації офіційного веб-порталу органів виконавчої влади Сумської області: «Державна підтримка АПК»/2019/«Підтримка тваринничтва» за посиланням:
http //www.apk.sm.gov.ua/index.php/uk/derzhavna-pidtrimka-apk/74-2019/1222-pidtrymka-tvarynnytstva