Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПИТАННЯ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА РОЗГЛЯДАЛИСЬ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ НАРАДИ

02 серпня 2019 року у Сумській обласній державній адміністрації під головування керівника апарату проведено відеоселекторну нараду з питань дотримання законодавчих та нормативно-правових актів з охорони навколишнього природного середовища.

У нараді взяли участь представники: Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції у Сумській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, Головного територіального управління юстиції у Сумській області, Сумської філії державної установи «Держгрунтохорони», Головного управління Держгеокадастру у Сумській області.

Разом з цим у районних студіях селекторного зв’язку були присутні заступники голів районних державних адміністрацій, керівники структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку районних державних адміністрацій, спеціалісти юридичних відділів районних державних адміністрацій, представники сільських/селищних рад, об’єднаних територіальних громад.

 

Відкриваючи нараду Дмитро Живицький звернув увагу на необхідності налагодження взаємодій органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та сільськогосподарських товаровиробників для вирішення питань пов’язаних з неправомірним використанням природних ресурсів, а саме використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення без укладання договорів оренди. Що призводить до зменшення наповненості місцевих бюджетів.

Кожний із представників служб, які були присутні в обласній студії, проінформували в межах своїх повноважень щодо питань у сфері дотримання охорони навколишнього-природного середовища.

Разом з цим директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Маслак зауважив на питанні щодо моніторингу використання земель сільськогосподарського призначення органами місцевого самоврядування, а саме управління неуспадкованими земельними ділянками; розпорядження невитребуваними (нерозподіленими) земельними ділянками. Крім того ним було наголошено на роботі робочих груп районних державних адміністрацій з питань врегулювання відносин щодо земель сільськогосподарського призначення державної та комунальної форми власності, а саме на дотриманні графіків виїзних перевірок та  у разі виявлення порушень у сфері земельного законодавства необхідності обов’язкового звернення до правоохоронних органів та відділів Головного управління Держгеокадастру у районах.

За результатами наради керівник апарату Дмитро Живицький дав доручення підготувати до розгляду питання діяльності робочих груп та стану виконання розпорядження щодо ліквідації вогнищ амброзії полонистої на території Сумської області на апаратній нараді 12.08.2019 при тимчасово виконуючому обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації. Також, з метою інформування сільськогосподарських товаровиробників усіх форм власності та населення провести інформаційно-роз’яснювальну роботу, а саме висвітлення на веб-порталах органів виконавчої влади інформації щодо контактних даних кожної із присутніх структур, за якими можна звертатися у разі виникнення питань розглянутих під час проведення відеоселекторної наради.