Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ ІЗ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОВЕДЕННЯ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОПЕРАЦІЇ «УРОЖАЙ-2019»

Під головуванням керівника апарату Сумської обласної державної адміністрації Живицького Д.О. проведено перше засідання обласної робочої групи для організації проведення в Сумській області операції «Урожай-2019».

Участь у засіданні взяли члени обласної робочої групи, запрошені: Батраченко О.Г., директор Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації; в районні студії селекторного зв’язку - голови районних державних адміністрацій, представники територіальних установ районного рівня, що входять до складу обласної робочої групи для організації проведення в області операції «Урожай-2019».

З метою наповнення місцевих бюджетів було створено обласну робочу групу, основним напрямком діяльності якої буде координація роботи місцевих робочих груп щодо організації взаємодії з органами місцевого самоврядування, органами виконавчої влади та правоохоронними органами.

Під час операції буде проведено комплекс заходів як профілактичного характеру, так і контрольно-перевірочних щодо повноти нарахування та сплати податків юридичними особами, фізичними особами-підприємцями, громадянами, які є власниками земельних ділянок та самостійно обробляють такі земельні ділянки для отримання доходів.

Разом з цим, Олена Батраченко проінформувала про обсяги податкових надходжень до місцевих бюджетів від аграрного сектору, частка якої від сплати за землю становить більше 13% надходжень загального фонду зведеного бюджету області, з яких 46% дає сільськогосподарська галузь.

За підсумками заходу Дмитро Живицький надав доручення членам робочої групи провести організаційну роботу у своїх структурних підрозділах спрямовану на забезпечення повноти та своєчасності сплати податків до місцевих бюджетів.

Крім того, органами місцевого самоврядування доручено вивчити досвід інших областей та організувати роботу на Сумщині з питання проведення інвентаризацій земель сільськогосподарського призначення:  «Адже земля – це потужний ресурс громад, для якісного управління яким потрібні: інвентаризація, моніторинг і облік на основі сучасних технологій, що допоможе ОТГ спланувати розвиток своїх територій, та залучати інвесторів», – зазначив керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації.