Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У ІНСТИТУТІ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ПІВНІЧНОГО СХОДУ НААН УКРАЇНИ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР

10 вересня 2019 року базі Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України спільно з Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації проведено обласний семінар з питань: «Особливості проведення посіву озимих культур під урожай 2020 року. Формування врожаю пізніх культур у поточному році».

У вітальному слові директор Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України Віктор Кабанець звернув увагу присутніх на тому, що цей захід дає можливість аграріям Сумської області отримати рекомендації науковців щодо проведення посівної кампанії озимих культур у поточному році та зорієнтуватись на впровадженні найсучасніших технологій в аграрному секторі для підвищення рентабельності його галузей.

Більш детально на особливостях підготовки ґрунту та проведення сівби озимих зернових культур у поточному році зупинився заступник директора Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН Микола Собко.

 

Щодо агроекологічного випробування сортів та гібридів соняшнику і кукурудзи на зерно, а також особливостях формування їх врожаю розповіли наукові співробітники Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України Володимир Троценко та Оксана Мурач.

Разом з цим директор Сумського обласного центру з гідрометеорології Олександр Пономарьов проінформував про  агрокліматичний прогноз в області на період проведення осінньо-польових робіт.

Підводячи підсумки семінару заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Петро Турчин подякував присутнім за участь у заході та запросив їх 14 вересня 2019 року відвідати міжрегіональний форум «Сумщина Аграрна-2019», який відбудеться на території Сумського національно аграрного університету.