Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ ОПЕРАЦІЯ «УРОЖАЙ-2019»

Під головуванням директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, заступника голови робочої групи Олександра Маслака 24 жовтня 2019 р відбулося чергове засідання робочої групи з питань організації проведення в Сумській області операції
«Урожай-2019».

У засіданні брали участь члени робочої групи та представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації і територіальних підрозділів у Сумській області.

Олександр Маслак ознайомив присутніх про результати роботи робочих груп, зазначивши, що в усіх районах області створені робочі групи з питань організації проведення операції «Урожай-2019», які затверджені розпорядженнями голів районних державних адміністрацій. Крім того підвів підсумки про використання земель суб'єктами господарської діяльності, зокрема  фермерськими господарствами що працюють на території сільських/селищних рад, об’єднаних територіальних громад та про землекористування особистими селянськими господарствами на території Сумської області.

 

Також під час засідання обговорювалися питання реєстрації сільськогосподарської техніки фізичними особами в рамках чинного законодавства, співпраці і взаємодії органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади.

Особливо було приділено увагу щодо виявлення фактів використання земельних ділянок суб’єктами господарювання без оформлення відповідних прав на землю (договорів оренди), питання оподаткування та використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин на підвідомчих територіях .

Адже головною метою роботи робочої групи є надходження додаткових резервів наповнення бюджетів усіх рівнів.