Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

На Сумщині відсвяткували День працівників сільського господарства

13 листопада 2019 року в Сумській обласній філармонії відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства.

Кращих працівників сільського господарства області вітали тимчасово виконуюча голови Сумської обласної державної адміністрації Ірина Купрейчик, голова Сумської обласної ради Володимир Токар, директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Маслак.

Висловлюючи слова вдячності за нелегку щоденну працю в сільськогосподарському виробництві Ірина Купрейчик зазначила: «Найбільшим багатством України є земля і люди. І лише підтримуючи тих, хто працює на землі, ми зможемо побудувати успішну державу».

Під час привітання Володимир Токар відмітив, що трудівники Сумщини – завжди в авангарді розвитку сільськогосподарської галузі в Україні. Аграріями області вже зібрано 4 млн тонн зерна. Серед регіонів України Сумщина входить у першу п’ятірку з виробництва зернових та зернобобових культур. Це – непоганий результат і його треба тільки підвищувати!

Теплі слова вітання аграріям також висловив директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Маслак, який повідомив, що за результатами роботи в цьому році Сумщина має хороші показники. Так, серед регіонів України область входить у першу п’ятірку з виробництва зернових та зернобобових культур. У галузі тваринництва у нас 7 місце – за чисельністю поголів’я великої рогатої худоби, в тому числі корів, 8 місце – з валового виробництва молока.

Також, за його словами, в області протягом останніх років спостерігається збільшення інвестицій в розвиток агропромислового комплексу та сільських територій. Так, станом на 1 листопада було залучено 1,6 млрд гривень інвестиційних коштів.

У заході взяли участь Герой України – Шаповаленко Павлина Михайлівна, заслужені працівники сільського господарства України,  депутати обласної ради.

Під час урочистого заходу кращих аграріїв Сумщини було відзначено грамотами та подяками голови облдержадміністрації та грамотами голови обласної ради.

Найкращі аграрії області отримали відзнаки від Департаменту агропромислового розвитку, Асоціації «Спілка аграрних підприємств Сумської області» та Сумської обласної громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумської області» у номінаціях:

«Інвестиції у виробництво» – приватне підприємство «Надь» Лебединського району;

«Ефективне тваринництво» – товариство з обмеженою відповідальністю «Молоко Вітчизни» місто Конотоп;

«Інвестиції в інфраструктуру» – фермерське господарство «Дейнека» Конотопського району;

«Розвиток сільської інфраструктури» – товариство з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Псьол» Краснопільського району;

«Виробництво продукції з доданою вартістю» – фермерське господарство «Світанок» Великописарівського району;

«Високі врожаї» – товариство з обмеженою відповідальністю «Славгород» Краснопільського району;

«Сучасне фермерство» – фермерське господарство «Озон» Шосткинського району;

«Нішеве виробництво» – фермерське господарство «Мрія СК» Сумського району.

Артисти філармонії подарували працівників аграрного сектору економіки області прекрасний концерт.

Вітаємо всіх аграріїв області зі святом!