Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

В ОБЛАСТІ ТРИВАЄ ОПЕРАЦІЯ «УРОЖАЙ-2019»

Під головуванням директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, заступника голови робочої групи Олександра Маслака 29 листопада відбулося чергове засідання робочої групи з питань організації проведення в Сумській області операції «Урожай-2019».

Участь у засіданні взяли члени обласної робочої групи та представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації і територіальних підрозділів у Сумській області.

Представниками Головного управління податкової державної податкової служби  у Сумській області та Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області було проінформовано про результати проведеної роботи щодо оподаткування та використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин.

Під час засідання обговорювалися питання щодо своєчасної повноти нарахування та сплати податків юридичними особами, фізичними особами-підприємцями, громадянами, які є власниками земельних ділянок та самостійно обробляють такі земельні ділянки для отримання доходів.

 

Головуючим, на розгляд присутнім, були надані нові форми звітності щодо сплати податків до місцевих бюджетів суб’єктами сільськогосподарської діяльності (землекористувачами), які здійснюють свою виробничу діяльність на території області.

За підсумками заходу Олександр Маслак запропонував членам робочої групи розглянути надані форми звітності та надати свої пропозиції Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації щодо надання вищезазначеної інформації районними державними адміністраціями та об’єднаними територіальними громадами в розрізі господарюючих суб’єктів.

Зокрема, пілотним проектом щодо проведення організаційної роботи  спрямовану на забезпечення повноти та своєчасності сплати податків до місцевих бюджетів за новою формою запропоновано провести на базі Недригайлівського району Сумської області.

За результатами засідання було прийнято рішення підтримати впровадження вищезначеного проекту та обговорити його на наступному засіданні , яке відбудеться у грудні місяці 2019 року.