Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

XVІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ВИСТАВКА «ФЕРМЕР УКРАЇНИ 2013»

Відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 02 серпня 2013 року № 484 з 10 по 12 жовтня 2013 року відбулась XVІ сільськогосподарська виставка «Фермер України»  на території національного комплексу "Експоцентр України" .

 

Метою даного виставкового заходу є демонстрація досягнень аграрного сектору України, презентація вітчизняними підприємствами кращих науково-технічних розробок у фермерській галузі та інвестиційних можливостей, просування конкурентоспроможної продукції на нові ринки,створення умов для інформаційного обміну та пошуку партнерів для бізнесу. На виставці було представлено майже 100 виставкових стендів, на яких понад 300 господарств та підприємств сільськогосподарської сфери презентували свої можливості.

Експозицію відвідали заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Давиденко Валерій Миколайович, Президент Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України Томич Іван Федорович, Президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Маркевич Микола Степанович.

 В рамках виставки відбулись презентація фермерських господарств областей України, засідання Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України, конференція по кооперації, презентація сільськогосподарської техніки, круглий стіл з питань форвардних закупівель зернових.

Сумську область представляли Сумське відділення Управління державного фонду підтримки фермерських господарств,фермерське господарство «Світанок» Велико - Писарівського району, що представили хлібобулочні вироби, муку, гречку, цукор та макаронні вироби, фермерське господарство «Іщенко» Сумського району с. Печище - різноманітні сорти яблук.