Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ-СЕМІНАР «САМОДОСТАТНІСТЬ ГРОМАД: КООПЕРАЦІЯ У БІЗНЕС-ПРОЄКТАХ»

07-08 лютого 2020 року в Конгрес-центрі Сумського державного університету проведено дводенний тренінг на тему: «Самодостатність громад: кооперація у бізнес-проектах» за сприяння Центру Інформаційної Підтримки Бізнесу м. Суми і Громадської спілки «Органічна Україна. Північ».

У заході взяли участь представники Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, голови територіальних громад, власники індивідуальних селянських та фермерських господарств, представники малого та середнього аграрного бізнесу, громадських організацій.

Учасники заходу мали змогу обговорити питання щодо розвитку сільськогосподарської кооперації, як основи сталого розвитку сільських територій. Також у ході проведення семінару-тренінгу обговорювалися питання залучення коштів міжнародної технічної допомоги для розвитку громад, обміну досвідом у сфері консалтингу між представниками бізнес середовищ та гілок влади, донорами, грантодавцями, впровадження інноваційних технологій, земельної реформи тощо.

Зокрема, Олександр Маслак, директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації зауважив, що на сьогодні актуальними є питання підготовки проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок секторальної бюджетної підтримки ЄС, будівництва міні-молокозаводів, створення агротуристичного кластеру з розвитку коноплярства в регіоні, будівництва складу відкритого типу з первинної обробки та зберігання ягідної продукції, заготівлі та зберігання лікарських трав.

Викладач кафедри технології молока і м’яса Сумського НАУ Марина Самілик поінформувала учасників заходу про науково-дослідницькі та практичні можливості факультету харчових технологій. Вона зазначила, що кафедрою технології молока і м’яса спільно з сироварнею O’BEREG розробили технологію виробництва йогурту з цукатами столового буряку.

Олексій Левченко, засновник кооперативу «Клуб здорового харчування» (м. Миколаїв) та Дмитро Мітрохін, представник кооперативу «Клуб здорового харчування» (м. Дніпро) презентували практичні рекомендації з обліку та звітності виробленої продукції в кооперативі.

Під час заходу було представлено ярмарок консалтингових пропозицій та дорадчих сервісів.