Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЛЯ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР З АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ ВЕДЕННЯ ФІНАНСОВОГО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

За підтримки Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації представниками Асоціації аудиторів Сумщини 05.03.2020 проведено семінар для голів та бухгалтерів фермерських господарств на тему: «Управління фінансовою діяльністю фермерських господарств».

На початку заходу директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр МАСЛАК відмітив актуальність такого заходу для фермерів, розповів присутнім про напрямки державної підтримки фермерів та особистих селянських господарств у 2020 році.

У ході семінару фахівці Асоціації аудиторів Сумщини розповіли учасникам семінару про підстави для донарахування податків та штрафних санкцій Державною податковою службою, поінформували про відмінності у сплаті єдиного податку для різних груп платників, здійснення ліцензування зберігання пального, інші питання. 

Консультант проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» Андрій Сухоставець ознайомив учасників семінару з порядком функціонування та можливостями сервісу «Електронний кабінет аграрія».

Олександр Суховій, директор Сумської обласної дирекції АТ «Укргазбанк» детально розповів присутнім про умови участі в державній програмі «Доступні кредити 5-7-9 %».

Керівник Сумського представництва ПАТ «Аграрний фонд» Олексій Мотренко ознайомив присутніх щодо програми закупівлі зерно врожаю 2020 року під поставку мінеральних добрив вітчизняного виробництва.

Спеціалісти бухгалтерських служб сільськогосподарських підприємств області взяли активну участь в обговоренні тематичних блоків семінару, отримали вичерпні відповіді на поставлені питання.