Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УРЯД ВИЗНАЧИВ БАНКІВСЬКІ УСТАНОВИ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОГРАМАХ ДЕРЖПІДТРИМКИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України станом на 8 травня 2020 року підписало меморандуми про співробітництво для реалізації державних програм фінансової підтримки сільгосптоваровиробників з 23 українськими банками.

«Меморандум передбачає об՚єднання зусиль Мінекономіки та уповноважених банків у створенні сприятливих умов в фінансово-кредитному забезпеченні сільгосптоваровиробників з метою реалізації окремих напрямів фінансової підтримки за бюджетною програмою КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників», - повідомляє Мінекономіки

До списку уповноважених банків увійшли «Приватбанк», «Ощадбанк», «Укрексімбанк», «Укргазбанк», «Альфа-Банк», «Райффайзен Банк Аваль», «ОТП-Банк», ПУМБ, «Креді Агріколь Банк», «Кредобанк», «Правекс Банк», «Мегабанк», «Східно-Українский Банк «Грант», «Радабанк», МТБ Банк, «Мотор-Банк», «Глобус», «Південний», «Восток», «Львів», «Альянс», «Агропросперіс» і «Кліринговий дім».

Банки відібрані відповідно до  Порядку відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня .2001 р. № 1231 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня .2019 р. № 1151).

У 2020 році відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки сільгосптоваровиробників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 2017 р. № 77 (зі змінами) за програмою КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» бюджетні кошти спрямовуються на:

державну підтримку розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції;

фінансову підтримку розвитку фермерських господарств;

часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва;

фінансову підтримку заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів;

фінансову підтримку розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства;

надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб - членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Ознайомитись з Переліком уповноважених банків, які підписали Меморандум з Мінекономіки з питань реалізації державної підтримки сільгосптоваровиробників, можна за посиланням:

https://agro.me.gov.ua/ua/pidtrimka/vzayemodiya-z-bankami