Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВОЛОДИМИР ІВЧЕНКО: «ПЕРЕДСВЯТКОВИЙ ЯРМАРОК ДО НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ - ПІДСУМОК ВДАЛОЇ СПІВПРАЦІ АГРАРІЇВ ТА ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ»

В останні передсвяткові дні мешканці обласного центру мали змогу придбати різноманітну сільськогосподарську продукцію, товари харчової і переробної промисловості, новорічні ялинки та подарунки за цінами виробника, нижчими за ринкові на 10-20%.

28 грудня 2013 року з 8-00 до 14-00 на площі Незалежності м. Суми відбулась обласна передсвяткова ярмарка до Новорічних та Різдвяних свят.

Основна мета проведення даного заходу – забезпечення потреб населення області та жителів міста в основних продуктах харчування до новорічного та різдвяного святкового столу.

До речі, подібні ярмарки, які проводяться у містах, селищах міського типу та селах області, стали традиційними. У 2013 році Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації проведено 11 обласних сільськогосподарських та одна Міжнародна агропромислова виставка-ярмарка «Агро Сумщина-2013».

На обласній ярмарці 2013 року працювало більше 130 торговельних точок, у тому числі, взяли участь сільськогосподарські, фермерські, приватні підприємства та підприємства харчової і переробної промисловості Сумщини, підприємства обласної спілки споживчих товариств і ресторанного господарства та  міської торгівлі.

До послуг мешканці Сум та гостей нашого міста було представлено безліч товарів. Тут можна було придбати найрізноманітніші на смак та вигляд хлібобулочні та кондитерські вироби, борошно, зерно, крупи, широкий вибір свіжого м'яса, м’ясо копчених виробів та ковбас, молочні продукти,  яйця,  мед, цукор, олія, овочі, фрукти, жива риба та вироби з неї, а також  інші види продукції вищого ґатунку на будь-який  смак.

Все це відвідувачі придбали на ярмарку за цінами товаровиробника, які в середньому нижчі на 10-25% від ринкових.

Яке ж свято без ялинки? Особлива увага приділялася забезпеченню населення міста Суми новорічними ялинками за відпускними цінами лісгоспів, та прикрасами до них, святковою мішурою, солодощами та новорічними подарунками для малечі.

Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації проведена  робота  щодо інформування населення та гостей міста Суми  про проведення обласного ярмарку до Новорічних та Різдвяних свят через засоби масової інформації, оголошення по Сумському обласному радіо, в місцевій радіомережі ПСО «Центральний ринок м. Суми»  та радіомережі універмагу «Київ».

Весь асортимент сільськогосподарської продукції та її переробки, яку підприємства агропромислового комплексу області реалізовували на обласному ярмарку, як завжди, користувались  значним попитом у жителів та гостей міста Суми, про що свідчили великі черги біля кожної торгової точки.