Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОВЕДЕНО V АГРАРНИЙ ФОРУМ «ОРГАНІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО – ПОВАГА ДО СЕБЕ ТА СВОЄЇ ЗЕМЛІ» «ЧАСНИКООП»

05 листопада 2020 року сільськогосподарською дорадчою службою Сумської торгово-промислової палати в онлайн-режимі за допомогою сервісу Zoom при підтримці Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації проведено V аграрний форум «Органічне виробництво – повага до себе та своєї землі» «ЧасниКооп», присвячений започаткуванню професійного вирощування та збуту часнику за органічними стандартами на території Сумської області.

Відкриваючи захід, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Віталій МАКСИМЕНКО зазначив, що вирощування часнику вважається одним з більш привабливих напрямів діяльності в овочівництві та має перспективу подальшого розвитку на Сумщині. Цього року посівна площа часнику в області становила 533,8 гектарів, що на 8% більше порівняно з минулим роком.

Він зауважив, що в рамках реалізації заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року упродовж останніх трьох років 10 суб’єктів господарювання отримали відшкодування з обласного бюджету за сертифікацію органічного виробництва в сумі 80,8 тис. гривень. Наразі розробляється проєкт Програми розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2027 року, яким також передбачається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету створення демонстраційних полігонів нішевих напрямів діяльності в рослинництві та тваринництві.

Про державну політику підтримки нішевих культур та органічного виробництва в Україні проінформувала Валентина ЗАЄЦЬ, начальник відділу державної політики у сфері органічного виробництва Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Юліана МУСА, керівник проєкту «Асоціація виробників часнику», наголосила, що українцям необхідно споживати власну продукцію, яка є якісною та корисною. Однією з проблем реалізації власної продукції представниками дрібнотоварного виробництва сільськогосподарської продукції є вихід їх на ринки збуту. Вона зазначила, що розвиток сільськогосподарської кооперації є одним з напрямів вирішення цієї проблеми.

Про основи професійного вирощування та організованого збуту часнику на території Сумщини розповів Сергій ПАРАШЕНКО, директор ТОВ «Чистий продукт».

Учасники заходу мали можливість ознайомитися з питаннями щодо використання часнику у харчовій галузі, вимог та документів, необхідних для легального вирощування часнику та виробництва сушених продуктів з часнику в Україні тощо.