Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРО СПІВПРАЦЮ РЕСПУБЛІКИ АВСТРІЯ ТА УКРАЇНИ В НАПРЯМКАХ АГРО- ТА М’ЯСОМОЛОЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Повідомляємо, що за результатами офіційного візиту Президента України Зеленського В.О. до Республіки Австрія (15-16 вересня 2020 року), в рамках проведеного українсько-австрійського Бізнес Форуму за участі Міністра розвитку громад та територій України Чернишова О.М. з представниками Міністерства цифровізації та економічного розвитку Австрії і представниками австрійського бізнесу, представники Австрійського Агрокультурного Кластеру (ААК) виявили зацікавленість у співпраці Республіки Австрія та України у напрямках агро- та м’ясомолочної продукції.

ААК об’єднує найвагоміші австрійські асоціації тваринників, виробників агро- та харчових технологій, а також університети та прикладні вузи в експортний кластер.

Основна увага приділяється наданню комплексних рішень для сталого виробництва молока і м’яса з використанням австрійських племінних тварин, а також інноваційних та цифрових технологій.

Ідея проєктної пропозиції полягає у створенні ферми великої рогатої худоби для проведення навчання та тренінгів з одночасним отриманням прибутку в якості комерційного підприємства. Ця модель успішно практикується аграрними вузами Австрії.

Базова концепція полягає у сталому веденні ферми великої рогатої худоби з м’ясомолочним виробництвом із залученням симментальської породи корів « Austrian Fleckvlex» подвійного призначення. Технічне обладнання базується на новітніх цифрових технологіях для тваринництва та виробництва кормів на основі інтелектуальних технологій Smart Farming.

Як зразок підприємства для локального прямого збуту передбачено створення міні молочарні та забійного виробництва з м’ясопереробкою.

Цілі проєкту:

– практично-орієнтоване навчальне виробництво для підвищення ефективності виробництва м’яса та молока;

– модель підприємства для інтеграції малих та середніх господарств в аграрний ланцюжок створення вартості;

– дотримання стандартів ЄС з якості та безпеки харчових продуктів (експорт).