Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СТВОРЕННЯ УНІКАЛЬНИХ МІКРОПОПУЛЯЦІЙ МОЛОЧНОЇ ХУДОБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

03 лютого 2021 року  під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації  Віталія Максименка, проведено семінар – нараду на тему: «Створення унікальних мікропопуляцій молочної худоби в Сумській області».

У заході взяли участь   представники Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, Головного управління Держпроспоживслужби в Сумській області, Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України, доктор медичних наук, професор Інституту фізіології імені О.О. Богомольця НАН України, Української генетичної компанії  м. Житомир, голова «Асоціації спілки аграрних підприємств в Сумській області», керівники таспеціалісти сільсько-   господарських підприємств, фермерських господарств, голови Миропільської, Садівської та Миколаївської сільських рад.

Основною метою заходу є  збереження та розвиток тваринництва на Сумщині, як перспективний напрямок сільського господарства, здатного забезпечити  надходження до бюджету та збільшити кількість  робочих місць у територіальних громадах області.

Відкриваючи захід,  Віталій Максименко акцентував увагу присутніх, що агропромисловий комплекс Сумщини належить до провідних галузей економіки області, який впливає на рівень і якість життя населення, стабільну роботу галузей, що споживають сільськогосподарську продукцію. За темпами виробництва валової продукції сільського господарства Сумщина посіла друге місце серед регіонів України за підсумками 2020 року. Розвиток галузі тваринництва є пріоритетним напрямком розвитку агропромислового комплексу регіону, оскільки має високе соціально-економічне значення. Це і запорука розвитку села, і наявність робочих місць та створення нових, і забезпечення сировиною переробних підприємств, і забезпечення продовольчої безпеки. 

На сьогодні саме галузь тваринництва є визначальною для розвитку агропромислового комплексу розповів Олександр Маслак директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації. Однак зауважив, що спостерігається тенденція до скорочення поголів’я худоби, як в сільськогосподарських підприємствах, так і в господарствах населення, але позитивно зростає продуктивність дійного стада.

Подолати ці негативні тенденції можливозавдяки реалізації Стратегії  регіонального розвитку Сумської області на 2021-2027 роки, державних програм фінансування сільськогосподарських підприємств, якими передбачається відшкодування вартості закупівлі племінних тварин, будівництво нових об’єктів тваринництва, сприяння розвитку тваринництва шляхом часткового відшкодування витрат за збереження та утримання генофонду у стадах існуючих лебединської та української бурої молочної порід великої рогатої худоби. Крім того, передбачається будівництво 4 міні заводів з переробки молока та будівництво нового заводу сухого молока потужністю 100 тонн за добу.

За словами  ректора СНАУ Володимира Ладики, фахівцями  Сумського національного аграрного університету розроблено  інвестиційний проект по будівництву в області заводу сухого молока, який розглядається спільно з партнерами з Китайської Народної Республіки. Крім того, він розповів про формування мікропопуляції великої рогатої худоби з унікальними продуктивними властивостями, генетичні особливості стада худоби Сумського регіону за бета-казеїном.

У цьому контексті ще більшого значення набуває розширення виробництва молока А2.

Щодо користі молока А2 за бета-казеїном для людини розповів доктор медичних наук Віктор Досенко, який зазначив, що сьогодні користь саме молока від корів з генотипом А2 визнана у всьому світі. На думку експерта, харчування дітей, а особливо грудного віку, має здійснюватися виключно з молока А2.

Як практично впровадити у промислове  виробництво молоко А2 розповів власник сироварні Володимир Опришко. Він повідомив про всі ризики та виклики  такого виробництва, однак підкреслив, що перехід тваринництва на вирощування корів з генотипом А2 – має важливе значення і сільськогосподарські підприємства Сумської області  можуть у найближчі 5-6 років мати виключно корів, що дають «ангельське молоко».

Підсумовуючи зустріч заступник голови Віталій Максименко запевнив, що Сумська обласна державна адміністрація зацікавлена у розвитку тваринництва та запропонував провести ряд зустрічей для налагодження партнерства у розвитку тваринництва та переробки молочної продукції.