Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ БУХГАЛТЕРСЬКИХ СЛУЖБ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ ОБЛАСТІ

19.02.2021 за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації представниками Центру професійних бухгалтерів проведено черговий семінар для працівників бухгалтерських служб  аграрних підприємств області з актуальних питань бухгалтерського обліку.

«2021 рік: 14% ПДВ для аграріїв, об’єднана звітність ПДФО/ВЗ/ЄСВ, бюджет, обіг землі/пального, зарплата, РКО, звітність» - таку тему семінару було запропоновано слухачам цього разу.

У ході семінару керівник Центру професійних бухгалтерів Володимир Метелиця поінформував присутніх про заплановані бюджетні новації на 2021 рік, зміни до податкового законодавства в частині зниження ставки ПДВ на окремі види сільськогосподарської продукції, запровадження ринку землі, нової методики розрахунку нормативної грошової оцінки землі, порядок дій у разі зупинення реєстрації податкових накладних, надав вичерпні роз’яснення щодо ліцензування права зберігання пального, правового оформлення трудових відносин та інше.

Спеціалісти бухгалтерських служб сільськогосподарських підприємств області взяли активну участь у обговоренні практичних аспектів застосування нормативних документів у бухгалтерській практиці, отримали вичерпні відповіді на поставлені питання.

Підводячи підсумки проведеного семінару, про корисність проведення подібних заходів висловилися всі присутні.

Семінар проведено з виконанням протиепідемічних вимог, зокрема, з обов’язковим обмеженням кількості учасників, використанням масок, проведенням дезінфекції, дотриманням соціальної дистанції.