Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Україна 4.0. Форсайт-дослідження соціально-економічних змін ринку праці та прогнозування професійних кваліфікацій з цифровими навичками

Запрошуємо сільськогосподарські підприємства всіх форм власності взяти участь у засіданні круглого столу в межах проєкту «Україна 4.0. Форсайт-дослідження соціально-економічних змін ринку праці та прогнозування професійних кваліфікацій з цифровими навичками», що відбудеться 07 жовтня 2021 року о 12:00 годині у приміщені  Конгрес-центру Сумського державного університету (вул. Покровська, 9/1).

Учасникам круглого столу буде презентовано попередні результати прогнозування траєкторії розвитку ринку праці України під впливом глобальних трендів (діджиталізація, розвиток Індустрії 4.0 та автоматизації робочих місць), а також прогнозування потреб ринку праці у професійних кваліфікаціях із цифровими навичками на коротко-, середньо-  та довгострокову перспективи в агросекторі.

Участь у круглому столі візьмуть представники великого, середнього та малого бізнесу, органів місцевого самоврядування та Державної служби зайнятості.

Проєкт реалізується у співпраці Національного агентства кваліфікацій, Державного центру зайнятості, Представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, за участі експертів Сумської обласної державної адміністрації та Сумського державного університету. 

Програма заходу.