Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АПК СУМЩИНИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

08.10.2021 відбулося засідання комісії з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2027 року, затвердженої рішенням Сумської обласної ради від 23.07.2021(далі – Програма)

У ході засідання головою комісії з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до
2027 року (далі – комісія) обрано Тараса Савченка – першого заступника голови Сумської обласної державної адміністрації. Він повідомив присутніх членів комісії, що в обласному бюджеті на 2021 рік затверджено видатки в сумі 400 тис. гривень на виконання заходів Програми.

Також Тарас Савченко зауважив, що персональний склад комісії затверджено спільним розпорядженням голів Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради від 04.10.2021 № 627-ОД/102. До її складу входять 15 членів, з них – 4 представники Сумської обласної ради, 4 представники Сумської обласної державної адміністрації та 4 представники громадських об’єднань підприємців, а також представники органів державної статистики, територіальних органів ДПС, міжрегіональних територіальних органів Держаудитслужби.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації ознайомив членів комісії з напрямами Програми. Він розповів про умови отримання часткового відшкодування витрат та/або фінансової підтримки  у межах коштів, передбачених в обласному бюджеті на реалізацію заходів Програми суб’єктами господарювання агропромислового комплексу, навчальними та навчально-дослідними господарствами установами, селекційно-дослідними та державними сортодослідними станціями, що здійснюють фундаментальні наукові дослідження, організацію, проведення та координацію прикладних наукових досліджень у сфері агропромислового комплексу.

При цьому Олександр Маслак зауважив, що заявки та необхідні документи суб’єкти господарювання подають до комісії через Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації до
1 листопада поточного року.

За підсумками засідання комісії прийнято рішення щодо початку прийому (з дати оприлюднення оголошення про початок приймання заявок та документів на офіційних сайтах Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради та Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації) від суб’єктів господарювання для отримання часткового відшкодування витрат та/або фінансової підтримки  у межах коштів, передбачених в обласному бюджеті на реалізацію заходів Програми за напрямами, а саме:

1) часткове відшкодування витрат на проведення сертифікації органічного виробництва;

2) часткове відшкодування вартості закупленої сперми бугаїв-плідникіа для штучного осіменіння маточного поголів’я корів лебединської та української бурої молочної порід;

3) часткове відшкодування вартості придбаної установки індивідуального доїння (доїльний апарат), машини та/або обладнання для первинної обробки молока вітчизняного виробництва робочим об’ємом до 2000 літрів.

Також були затверджені форми заявок для отримання фінансової підтримки суб’єктами господарювання.

Більш детально з Програмою можна ознайомитися за посиланням: http://www.apk.sm.gov.ua/images/docs/programa_apk_2027/program_2027.pdf