Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРО УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ ФОРУМІ «БЛАГОДІЙНА СУМЩИНА»

Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації повідомляє, що Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна» – єдиного діючого загальнонаціонального проекту з відзначення  кращих благодійників та волонтерів, найефективніших доброчинних ініціатив  в українському громадянському просторі, який проводиться за підтримки центральної та місцевої влади.  За його підсумками кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначатимуть нагородою «Ангел добра».

Асоціацією благодійників запроваджується серія публічних акцій, яка в Сумській області буде мати назву: «Регіональний форум «Благодійна Сумщина»». У рамках зазначеного заходу  окрім самої церемонії нагородження переможців  конкурсу планується провести: майстер-класи, авторські тренінги за допомогою залучених регіональних та національних експертів; круглий стіл за участю представників регіонального доброчинного середовища, місцевого бізнесу та влади, медіа щодо стану розвитку доброчинності на Сумщині.

Для бажаючих стати співорганізатором цього заходу додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті: www.blagoukraine.org або в оргкомітеті конкурсу.

Відповідальна особа: виконавчий директор Асоціації благодійників України – Оксана Лобко, номер телефону (067)16-404-11, електронна пошта ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Отримати пакет інформаційних матеріалів про конкурс можна за посиланням: (https://bit.ly/пакетБУ2021).