Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДОТРИМАННЯ ВЕТЕРИНАРНО-САНІТАРНИХ ВИМОГ ПРИ ЗАКУПІВЛІ МОЛОКА НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ

21 січня 2014 року  проведена  нарада щодо цінової ситуації на ринку молока та дотримання ветеринарно-санітарних вимог при його закупівлі під головуванням директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації В.М.Івченка.

 

Було  зазначено, що ситуація на ринку закупівлі молока переробними підприємствами має тенденцію постійно змінюватися, але вона повинна бути контрольованою щодо дотримання ветеринарно-санітарних вимог усіма заготівельниками. Дозволи на закупівлю молока в першу чергу повинні видаватись тим заготівельникам, які мають спеціально обладнані пункти приймання молока. Також  відмічено, що значна частина молочної сировини потрапляє на молокопереробні підприємства оминаючи вказані молокоприймальні пункти.

На нараді прийнято рішення про  необхідність посилення контролю щодо цих питань з боку головного управління ветеринарної медицини та проведенні перевірки дотримання ветеринарно-санітарних вимог на окремо визначених місцях заготівлі молока відносно яких мається найбільше скарг з послідуючим реагуванням у відповідності до компетенції управління та чинного законодавства.