Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Навчання працездатного населення сільської місцевості

Комісія з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року (далі - Комісія), склад якої затверджено спільним розпорядженням Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради від 20.06.2018 № 385-ОД/22 «Про утворення комісії з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року» (зі змінами), розпочинає приймання від сільських, селищних рад, а також сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад (далі – Ради)  заявок та документів, що додаються до них, на отримання субвенції для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації (далі – навчання) працездатного населення сільської місцевості з питань розвитку сільських територій та агропромислового виробництва.

Навчання працездатного населення сільської місцевості організовується на замовлення Рад з урахуванням вимог пункту 10 Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для навчання працездатного населення сільської місцевості, затвердженого розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 15.08.2019 № 447-ОД «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для навчання працездатного населення сільської місцевості»,  і здійснюється у навчальних закладах Сумської області, які здійснюють навчання за напрямом Програми, мають ліцензію на навчання за затребуваними у сільській місцевості професіями, у тому числі за професіями, що відносяться до агропромислового виробництва, здійснюють навчання протягом усього року (далі – навчальний заклад).

Порядок відбору працездатного населення та вимоги до претендентів на навчання відповідно до цього Порядку встановлюється Радами.

Навчання працездатного населення сільської місцевості з питань розвитку сільських територій та агропромислового виробництва здійснюється за очною (денною), дистанційною, вечірньою, індивідуальною, дуальною формами або шляхом поєднання цих форм.

Строк навчання працездатного населення сільської місцевості визначається робочими навчальними планами, робочими навчальними програмами та не може перевищувати 6 місяців.

Навчання працездатного населення сільської місцевості може здійснюватися на умовах включення їх до складу груп слухачів, що формуються навчальним закладом.

Комісія розпочинає приймання заявок на отримання субвенції на навчання працездатного населення сільської місцевості та документів, що додаються до них, у день оприлюднення оголошення про початок приймання заявок на отримання субвенції на навчання, а закінчує за сім робочих днів до початку проведення останнього засідання Комісії.

Засідання Комісії проводяться у разі потреби. Останнє засідання Комісії проводиться до 15 листопада.

Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Ради подають до Комісії заявку, в якій зазначаються відомості про осіб, які рекомендуються для навчання, обґрунтування щодо необхідності навчання за обраним напрямом та пропозиції щодо подальшої зайнятості в сільській місцевості цих осіб. До заявки додаються:

1) проекти договору про навчання з обраним Радою навчальним закладом, кошторису витрат на навчання, які складаються відповідно до Порядку надання платних освітніх послуг державними та комунальними навчальними закладами, затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України від 23 липня 2010 року № 736/902/758, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 листопада 2010 року за № 1196/18491, та робочих навчальних планів;

2) копія паспорта громадянина України, трудової книжки, а також документів, що засвідчують реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Документи, подані не в повному обсязі, не реєструються і повертаються Раді. Доопрацьований пакет документів може подаватися повторно, у термін, визначений для надання таких документів.

Заявки та документи приймаються за адресою Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації: м. Суми, вул. Першотравнева, буд. 29.

Телефон для довідок: (0542) 77 15 59,

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

З повною інформацією щодо умов та порядку одержання фінансової підтримки можна ознайомитися у розпорядженні голови Сумської обласної державної адміністрації від 15.08.2019 № 447-ОД «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для навчання працездатного населення сільської місцевості», яке розміщено на офійному веб-сайті Сумської обласної державної адміністрації веб-порталу місцевих органів виконавчої влади Сумської області за посиланням: http://sm.gov.ua/uk/dokumenty.html - Документи - Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації.