Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСУ ВЕСНЯНИХ ПОЛЬОВИХ РОБІТ У 2014 РОЦІ

imageСільськогосподарські товаровиробники області з розумінням поставились до ремонту та підготовки необхіlдної сільськогосподарської техніки для проведення комплексу весняних польових робіт у 2014 році.

На сьогодні сільськогосподарськими підприємствами області завершується підготовка необхідної техніки до посівної кампанії, в повному обсязі відремонтовано трактори, культиватори, важкі дискові борони, завершується підготовка до роботи плугів та сівалок, готовність яких становить 99 відсотків, – прокоментував директор Департаменту Володимир Івченко.

 

Ремонт і підготовку сільськогосподарської техніки механізатори господарств розпочали відразу після завершення посіву озимих культур під урожай 2014 року. 

Своєчасне проведення дефектування сільськогосподарської техніки, при її постановці на довгострокове зберігання, розробка планів проведення ремонту і підготовки техніки до посівної кампанії у 2014 році та ряд інших організаційних заходів, здійснених керівниками сільськогосподарських підприємств різних форм власності в області, сприяло вчасному її підготовці.

Кращу організацію проведення комплексу підготовчих робіт до весняних польових робіт, зокрема з ремонту і підготовки техніки, показали аграрії Охтирського, Конотопського та Роменського районів, в яких практично вся необхідна техніка готова до роботи.