Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ ПРОВЕДЕННЯ ВЕСНЯНО-ПОСІВНОЇ КАМПАНІЇ

Під головуванням першого заступника керівника обласної військової адміністрації Тараса Савченка 06.04.2022 відбулася онлайн-зустріч з питань проведення весняно-посівної кампанії.

У заході взяли участь представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, голови та заступники голів районних військових адміністрацій, відповідальні за напрям АПК фахівці районних військових адміністрацій, керівники державних банківських, наукових та навчальних установ, голови аграрних асоціацій, оператори-постачальники мінеральних добрив та засобів захисту, паливно-мастильних матеріалів, насіння.

Під час наради обговорені питання стану проведення весняної посівної кампанії 2022 року, забезпечення матеріальними ресурсами, кредитування сільськогосподарських підприємств, переміщення великогабаритної техніки, стан та проблеми розвитку тваринництва Сумщини під час воєнного стану.

Аграрії Сумщини розпочали посівну кампанію. Планується проведення сівби ярих сільськогосподарських культур на територіях, на яких не проводяться військові дії. Сільськогосподарські підприємства в значній мірі забезпечені матеріальними ресурсами для проведення весняно-польових робіт.

За результатами наради надані доручення Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації щодо порядку проведення весняно-полових робіт у вечірній та нічний час, переміщення великогабаритної техніки, умов постачання пального для потреб сільськогосподарських підприємств, а також сприянні у збільшенні переробки молочної сировини на переробних підприємствах Сумщини та збуту виробленого молока і молочної продукції.

Про проблемні питання, що впливають на своєчасність та повноту  проведення весняно-посівної кампанії суб’єктами господарської діяльності всіх форм власності районів та не мають можливості вирішення на районному рівні інформувати невідкладно Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації.