Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБГОВОРЕНО МЕХАНІЗМ ВЗАЄМОДІЇ ЛАНОК ВІД ВИРОБНИЦТВА ДО СПОЖИВАННЯ МІСЦЕВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Під головуванням першого заступника керівника обласної військової адміністрації Тараса Савченка у Сумському національному аграрному університеті 08.04.2022 відбулася нарада з питань покращення взаємодії місцевих виробників продуктів харчування та представників роздрібної мережі, що здійснюють свою діяльність на Сумщині.

У заході взяли участь представники Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації, Сумського національного аграрного університету, керівники місцевих сільськогосподарських і переробних підприємств та представники торговельних мереж області з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, голова Асоціації «Спілка аграрних підприємств Сумської області».

Під час наради обговорені питання створення в області  стійкого механізму взаємодії ланок від виробництва до споживання місцевої продукції, що в умовах воєнного стану або інших критичних обставин гарантуватиме продовольчу безпеку регіону та стійке функціонування економіки.

Сторони висловили власні зауваження та пропозиції щодо забезпечення більш стійкої взаємодії, зокрема в частині цінових пропозицій та логістики. Учасниками підтримана користь та необхідність таких зустрічей на постійній основі для створення в області замкнутого циклу виробництва і споживання продовольства.

У ході зустрічі голова Асоціації «Спілка аграрних підприємств Сумської області» Олексій Картавий зауважив на формуванні замовлення для аграріїв на овочеву продукцію та крупи для корегування посівної кампанії.

На заході також обговорили питання стану діяльності сільськогосподарських та молокопереробних підприємств Сумщини. Представники торговельних мереж області зазначили, що готові співпрацювати з місцевими виробниками продовольчих товарів.

За результатами наради надані доручення Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації надати контактну інформацію виробників продуктів харчування Сумщини ритейлерам області.