Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ ОБЛАСТІ ЗАВЖДИ ПОВИННА БУТИ З БЕЗПЕЧНОЮ ПРОДУКЦІЄЮ

07 лютого 2014 року Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації проведено семінар-нараду щодо безпеки і якості сільськогосподарської продукції, впровадження міжнародних стандартів та систем безпеки харчових продуктів, виконання законодавчих актів України з цих питань.

Семінар проведено на базі ДП «Сумистандартметрологія». Серед присутніх – керівники хлібопекарських та зернопереробних підприємств області.

 

Директор Департаменту агропромислового розвитку Івченко В.М. відмітив, що питання безпеки продуктів харчування не може бути предметом якихось домовленостей. Можна дискутувати щодо питань якості продукції, але стосовно безпеки харчових продуктів компромісів бути не може. Виробники повинні максимально гарантувати їх безпеку та нести за це відповідальність.

Втілення систем безпеки харчових продуктів повинно стати першочерговим завданням для всіх без виключення виробників продуктів харчування у 2014 році. 

Спеціалісти ДП «Сумистандартметрологія» ознайомили присутніх на семінарі із законодавчою та нормативною базою щодо впровадження систем управління безпечністю харчових продуктів, системою НАССР, станом метрологічного та нормативного забезпечення підприємств агропромислового комплексу.

Було прийнято рішення щодо розроблення планів проведення заходів по втіленню систем безпеки харчових продуктів у кожному хлібопекарському та зернопереробному підприємстві на 2014 рік.

Чергову семінар-нараду вирішено провести на одному із підприємств області, де вже діє система безпеки харчових продуктів.