Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

CУМЩИНА БУДЕ З ДОБРИВАМИ ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА

Володимир ІВЧЕНКО: "Забезпеченість товаровиробників мінеральними добривами знаходиться на постійному контролі"

На цьому наголосив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації під час наради з питань забезпеченості сільськогосподарських товаровиробників області мінеральними добривами.

 

"Декілька років поспіль область отримує рекордні врожаї зернових та зернобобових культур. Одними із основних факторів, що забезпечують отримання сільськогосподарськими підприємствами високих урожаїв – є вчасне та якісне внесення мінеральних добрив", - зазначив посадовець.

Комерційний директор ПАТ "Сумихімпром" Олександр СТРАТОНОВ запевнив, що дане підприємство має високий потенціал та готове забезпечити аграріїв регіону мінеральними добривами власного виробництва. 

У ході наради було вирішено відпрацювати чітку схему для поставок мінеральних добрив вітчизняного виробництва безпосередньо від виробника до постачальника без посередників, визначити потребу сільськогосподарських товаровиробників області в мінеральних добривах для проведення комплексу весняних польових робіт, а ПАТ «Сумихімпром» сформувати обсяги виробництва згідно виробничого плану.