Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВОЛОДИМИР ІВЧЕНКО «НЕОБХІДНО ТЕРМІНОВО ЗМІНИТИ ПІДХІД ДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ЛЮДЕЙ ПІД ЧАС ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ»

Сучасна система навчання населення передбачає проведення занять у різноманітних формах, які спрямовані на доведення необхідної інформації з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. А практичні заняття дозволяють упевнитись у рівні засвоювання матеріалу та здатності виконувати функціональні обов’язки в умовах надзвичайних ситуацій.

Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації спільно з навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області під керівництвам директора Департаменту Володимира Івченка 2 жовтня 2014 року проведено навчання за темою: «Організація роботи органів управління та служб цивільного захисту під час надзвичайних ситуацій в особливий період». Участь в навчанні прийняли підрозділи Департаменту агропромислового розвитку, ОКАП «Сумиоблагроліс», Сумське регіональне відділення аграрного фонду.

 

Особливу увагу слухачів було зосереджено на рекомендаціях щодо дій працівників під час обстрілів, повітряних атак, збройних нападів та поводження з вибухонебезпечними предметами.

«Це навчання ми провели за ініціативи працівників Департаменту, бо їм необхідно знати, що потрібно робити у надзвичайних ситуаціях або збройного нападу. Ми ініціювали цю зустріч, бо нас турбує безпека громадян. Ми вважаємо, що на сьогодні у нас не все гаразд у цьому плані, стара система громадської безпеки фактично не працює, і ми хочемо допомогти налагодити роботу у цьому напрямку», - зазначив директор Департаменту Володимир Івченко.

Організаторами навчань, під час підведення підсумків, було визначено злагодженість дій всіх підрозділів та звернено увагу присутність на необхідність систематичності відпрацювань дій персоналу в умовах ймовірних загроз.