Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВОЛОДИМИР ІВЧЕНКО «ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛОМУ – ОБОВ’ЯЗОК КОЖНОГО»

У нашій країні людина, її життя, здоров’я і безпека визначаються найвищою соціальною цінністю. Безпека людей і навколишнього середовища, їх захищеність від впливу шкідливих техногенних, природних, екологічних і соціальних факторів є невід’ємною умовою сталого розвитку суспільства.

Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації спільно з Сумським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф під керівництвом директора Департаменту Володимира Івченка 7 жовтня 2014 року проведено навчання з надання домедичної допомоги постраждалим при втраті свідомості, зупинки кровотечі, накладання жгутів, а також надання допомоги пораненим військовослужбовцям  та транспортування їх із поля бою.

 

Участь в навчанні прийняли підрозділи Департаменту агропромислового розвитку, ОКАП «Сумиоблагроліс», Сумського регіонального відділення аграрного фонду, Сумського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств.

Проведені заняття дуже зацікавили присутніх і вони виявили бажання й надалі співпрацювати з фахівцями Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з питань підготовки працівників до дій у екстремальних ситуаціях.