Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЯРМАРОК ДО СВЯТА «ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ»

   

В передсвяткові дні мешканці обласного центру мали змогу придбати різноманітну сільськогосподарську продукцію, товари харчової і переробної промисловості, новорічні ялинки за цінами виробника, нижчими за ринкові на 10-20%.

17 грудня 2014 року на вул. Першотравневій, 29 м. Суми відбувся ярмарок до свята «Дня Святого Миколая».

«Мета проведення даного заходу – забезпечення потреб жителів міста в основних продуктах харчування до свят. Сумчани  зможуть придбати перш за все  якісну продукцію безпосередньо від місцевих товаровиробників», - зазначив директор Департаменту агропромислового розвитку Володимир Івченко відкриваючи ярмарок, а також виразив подяку сільськогосподарським, фермерським, приватним підприємствам,  підприємствам харчової і переробної промисловості Сумщини та обласної спілки споживчих товариств за участь у ярмарку.

Мешканці м. Суми та гості нашого міста могли придбати новорічні ялинки, свіже м'ясо, ковбаси та м'ясо-копчені вироби, кисломолочну продукцію, живу рибу, хлібобулочні та кондитерські вироби, зерно, крупи, а також  інші види сільськогосподарської продукції.

Особлива увага приділялася забезпеченню населення міста Суми новорічними ялинками за відпускними цінами лісгоспів. Лісові красуні відвідувачам ярмарку пропонували: ДП «Сумське лісове господарство», ДП «Краснопільське лісове господарство», ДП «Лебединське лісове господарство» та ДП «Тростянецьке лісове господарство» за ціною від 30 грн. до 35 грн. за ялинку.

Весь асортимент сільськогосподарської продукції та її переробки, яку підприємства агропромислового комплексу  реалізовували на ярмарку, як завжди, користувались  значним попитом у жителів та гостей міста Суми, про що свідчили черги біля кожної торгової точки.