Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ ПРИЙМАЄ УЧАСТЬ У XXVII МІЖНАРОДНІЙ АГРОПРОМИСЛОВІЙ ВИСТАВЦІ «АГРО-2015»

03 червня 2015 року в Києві на території Національного комплексу «Експоцентр України» відбулося урочисте відкриття наймасштабнішої в Україні та Східній Європі XXVII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2015».

В офіційному відкритті взяв участь Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Міністр наголосив на міжнародній значущості виставки «АГРО-2015», оскільки на її відкриття прибули посли 5 іноземних держав в Україні: Німеччини, Нідерландів, Естонії, Литви, Грузії. Як зазначив Міністр, на виставці представлено тисячі одиниць різноманітної техніки, як посівної, так і збиральної, а також елеваторного обладнання.

 

Міністр запевнив, що агропромисловий комплекс є найперспективнішим для інвестування в Україні, адже саме ця галузь пропонує бізнесу колосальні обсяги виробництва та конкурентні ціни, а також забезпечує кожний третій долар валютної виручки для держави. Олексій Павленко висловив впевненість у тому, що виставка «Агро-2015» виправдає очікування бізнесу, допоможе обміну провідним досвідом та принесе аграріям успішні контракти.

Загалом участь у виставці візьмуть понад 1 000 гостей із 16 країн світу. Серед гостей – дипломати, потенційні інвестори, міжнародні донори, представники бізнесу та експерти.

В рамках XXVII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2015» проходять презентації найкращих здобутків агропромислового комплексу України. Виробничий та інвестиційний потенціал представляють всі області країни, а також найпотужніші українські та міжнародні підприємства.

XXVII Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2015» відвідали керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Олег Сухонос та директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Непочатов, представники передових агроформувань Сумської області.

Сумський регіон на виставці представляють:

ТОВ «Завод Кобзренка», який презентує причепи, перевантажувальні бункера, цистерни, зернопакувальне обладнання, ковші та розкидувачі міндобрив.

Сумська державна біологічна фабрика, яка презентує широкий асортимент якісних та ефективних ветеринарних препаратів (імунопрофілактичних, діагностичних, лікувальних), біостимулюючих препаратів, поживних середовищ, гідрозізаторів для тварин та птиці.

 

ДПДГ «Інститут сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук», яке представляє найкращі екземпляри телиць української чорно-рябої молочної породи.

Підліснівська філія ПрАТ «Райз-Максимко» (Сумський район), яка представляє найкращі екземпляри нетелів та телиць української чорно-рябої молочної породи.

Також на виставці «АГРО-2015» представлено експозиції вищих навчальних закладів, а саме: Сумського національного аграрного університету, Інституту сільського господарства Північного Сходу – «Зерно України», «Оліє жировий комплекс та біосировина», а також Дослідної станції луб’яних культур інституту сільського господарства Північного Сходу НААН – насіння конопель, льону, виробів з них, методичної літератури.

 

Під час виставки у низці конференцій, круглих столів, презентацій, семінарів, а також спеціалізованих виставок за кожною галуззю аграрного виробництва приймають участь фахівці Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, ряду підприємств аграрної галузі області.