Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДОСТУПНЕ ДОШКІЛЬНЕ ВИХОВАННЯ - СПІЛЬНЕ ПРАГНЕННЯ ВЛАДИ ТА БІЗНЕСУ

 

Сергій Слизький: "Аграрні інвестори Сумщини сприяють відкриттю дошкільних груп у дитсадочках"

На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації під час відвідування Білопільського навчально-виховного комплексу №4.

За його словами, минулого року до 450 тисяч гривень позабюджетних коштів було направлено на реконструкцію приміщення школи та придбання необхідних меблів, що дало можливість відкриття дошкільної групи на 24 дитини. Та на цьому не зупинилися, цьогоріч до дитячого садочку зможуть піти ще 20 вихованців.

"Головне завдання влади створювати комфортні умови для людей. Соціальні ініціативи Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА знайшли підтримку на всіх рівнях. Нині, аграрні компанії долучилися до розширення навчальних та виховних установ, будівництва спортивних та ігрових майданчиків", - наголосив Сергій Слизький.

Куратор аграріїв підкреслив, що невдовзі буде презентована виробничо-інвестиційна карта розвитку агропромислового комплексу області та соціальна карта розвитку сільських територій регіону, де відображатимуться конкретні об'єкти, що будуть зведені, реконструйовані та відремонтовані вже цього року.

Директор Білопільського НВК №4 говорить, що за рахунок коштів інвесторів облаштовано шкільну їдальню на 60 місць та харчоблок, відремонтовані приміщення дитячої групи, придбані меблі для творчих занять малюків та ліжка для сну.