Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РОЗБУДОВА ЗБЕРІГАЛЬНИХ ПОТУЖНОСТЕЙ - ГАРАНТІЯ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ

На Білопільщині дано старт будівництву елеватора потужністю 77 тисяч тонн разового зберігання

"Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ неодноразово наголошував, що наша країна має бути лідером на аграрному ринку. Будівництво подібних об'єктів говорить про те, що Сумська область навчилася не тільки вирощувати, а й зберігати зернові культури, наступний крок - переробка. Збільшення елеваторних площ - це не тільки забезпечення продовольчої безпеки, а й запорука того, що Сумщина може стати постачальником насіння для інших регіонів нашої держави та за її межі", - наголосив заступник голови облдержадміністрації Сергій СЛИЗЬКИЙ.

Куратор аграріїв регіону підкреслив, що згідно пріоритетних напрямів роботи агропромислового комплексу на 2013 рік будівництво елеватору ТОВ АФ "Вікторія" є одним з найважливіших об'єктів інвестування. Інвестором будівництва є компанія ТОВ БК "Мегаполіс".

За словами директора ТОВ АФ "Вікторія" Сергія БОНДАРЕНКА, попередня вартість робіт по будівництву та придбанню обладнання становить 130 мільйонів гривень. Згідно до затвердженого графіку початок роботи планується влітку 2014 року.

"Введення в експлуатацію даного елеватора вирішить не тільки проблему якісного зберігання та доробки зерна в районі, а й забезпечить населення до 60 нових робочих місць. Основною його перевагою буде мобільність - за добу повний цикл прийому, сушіння і відвантаження проходитимуть 4 тисячі тонн зернових. Елеваторів з такою продуктивністю в Україні небагато", - зазначив Сергій Бондаренко.