Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

В ОБЛАСТІ ТРИВАЄ КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ

416

3 липня 2013 року у Департаменті агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації була проведена робоча зустріч за участю директора Комунальної установи обласної ради «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» та керівників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів Сумщини.

У ході наради були обговорені питання щодо проведення конкурсу з визначення суб’єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової підтримки.

 

«На сьогодні закінчився термін подання документів суб’єктами малого та середнього підприємництва області. Сумський обласний фонд підтримки підприємництва здійснює перевірку наявності всіх необхідних документів та відповідності їх оформлення з метою подання їх на розгляд Інвестиційної ради фонду, яка формує пропозиції щодо переможців конкурсу» - зазначив директор фонду Владислав Котляр.

Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації проводиться роз’яснювальна робота з питань проведення конкурсу з визначення суб’єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової підтримки