Навігація

Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОТРЕБ ТОВАРОВИРОБНИКІВ У МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВАХ ЗНАХОДИТЬСЯ НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ ДЕПАРТАМЕНТУ…

На цьому наголосив директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Маслак під час робочої наради з питань забезпеченості сільськогосподарських товаровиробників Сумської області мінеральними добривами для проведення комплексу весняно-польових робіт у 2018 році.

Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації здійснює систематичний моніторинг за рівнем забезпеченості сільськогосподарських товаровиробників мінеральними добривами. Станом на 30.01.2018 аграрії Сумщини забезпечені мінеральними добривами на 27 %, що в перерахунку становить близько 20 тис.тонн поживних речовин до потреби. В цілому сільськогосподарські підприємства під час проведення комплексу весняно-польових робіт планують внести понад 60 тис.тонн поживних речовин, що на 4 тис.тонн більше відповідного періоду минулого року.

Аграрії розглядають привабливі пропозиції щодо закупівлі мінеральних добрив, більш активний період щодо укладання угод на придбання очікується в лютому місяці для проведення підживлення озимих зернових.

В ході наради було обговорені питання розробки регіонального веб-порталу, де буде розміщена статистична, аналітична та довідкова інформація що стосується аграрного сектору представників з постачання мінеральних добрив, засобів захисту рослин та насіння.

Андрій Мараховський – голова громадської спілки «Органічна Україна. Північ» запропонував учасникам зустрічі об’єднатись і створити єдиний потенційний ресурс, де буде розміщена інформація щодо контактів, поширення всього товарного ряду, ціни на продукцію, поставки мінеральних добрив, тощо. Закликав співпрацювати і активізувати роботу в даному напрямку.

Підводячи підсумки наради,Олександр Маслак, зазначив, що інформація про семінари, навчання, майстер-класи з сільськогосподарськими товаровиробниками нашої області буде оприлюднена на регіональному веб-порталі та доведена до зацікавлених осіб.