Контакти, за якими можна звернутися щодо порушення чинного антикорупційного законодавства

Телефон довіри 77-15-77

З метою реалізації державної антикорупційної політики в Департаменті агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації встановлено номер "телефону довіри" (0542) 77 15 77 ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

"Телефон довіри" працюватиме з 8.00 до 17.15 години - понеділок, вівторок, середа, четвер, пятниця з 8.00 до 16.00.

Інформація на "телефон довіри" надається анонімно, не може розглядатись як звернення громадян, відповідно до Закону України "Про звернення громадян", а тому її надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься виключно як додаткове джерело для прийняття рішень щодо необхідності проведення перевірок.

Відповідальна особа за координацію і організацію виконання заходів з питань виявлення корупційних проявів, запобігання і усунення наслідків корупції, а також за роботу щодо прийняття, обліку i опрацювання повідомлень, що надійшли за «телефоном довіри» у Департаменті агропромислового розвитку - головний спеціаліст - юрисконсульт Мельник Валентина Миколаївна.